Skocz do zawartości
Jackie

Ulubione Seriale

Recommended Posts

Czas chyba odświeżyć troche temat...

To tak moimi ulubionymi serialami są oczywiście na 1 miejscu stoi Breaking Bad,The 100

Polecam Serial 13 powodów który jest bardzo psychologiczny tak w skrocie dziewczyna popelnia samobojstwo a jej znajomy najlepszy przyjaciel dostaje 13 kaset na ktorych dziewczyna nagrala dlaczego to zrobila.. Serial super

a teraz opłaca się oglądać seriale na programie "XtheWatch"  w którym zaznaczasz co chciałbyś obejrzeć itd i program sam szuka Ci seriale które moga cie zainteresować oraz linki do stron na których możesz obejrzeć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzałem ostatnio mało znaną serię - "Leftovers", 3 sezony. Zacząłem przypadkiem i nie spodziewałem się szału jakoze opowiesc zaczyna się powoli i zdaje się byc oparta na koncepcie "Rapture", dosc juz ogranym w kinie (vide szmirowaty film z Nicolasem Cagem gdzie połowa ludzi znika). Takie podejście jest jednak błędem, bo wraz z kolejnymi odcinkami "sudden departure" okazuje się byc tylko tłem a cała seria niezle "ryje psychę" jak to mówią, a właściwie daje do myślenia, zaskukuje, często śmieszy, i to bez zbędnej seksulano-perwersyjnej przemocy tak charakterystycznej dla wielu produkcji obecnych czasów... Jeden z najlepszych seriali jakie widziałem.

"Young Pope" tez był bardzo dobry, spodoba się szczególnie ludziom interesującym się socjologią/polityką/religią/historią, ale nie tylko.

Dnia 26/09/2017 o 15:39, Jackie napisał:

Ktoś ogląda Vietnam War na PBS? Świetny dokument.

Właściwie to nie przypominam sobie słabej serii/dokumentu PBS, większosc jest właśnie tak jak napisałas - ŚWIETNA, zatem Vietnam War dopisuję do listy do obejrzenia, dzięki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok na początek co to jest PBS
A co do seriali to narcos mnie nie wciągnął 3cim sezonem ale siadam do "13 powodów" lub "13 reasons" jak kto woli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednym z moich ulubionych seriali jest serial The Walking Dead. Jakiś czas temu zaczęłam oglądać go od początku. Obecnie jestem przy 3 sezonie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Andy.
Wczoraj wchlonolem 3 odcinki tego "13 powodów dlaczego", a miałem tylko rzucić okiem na pierwszy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 9/27/2017 o 15:22, rzecze1 napisał:

Właściwie to nie przypominam sobie słabej serii/dokumentu PBS, większosc jest właśnie tak jak napisałas - ŚWIETNA, zatem Vietnam War dopisuję do listy do obejrzenia, dzięki!

Wczoraj był ostatni odcinek, ale wsio jest do obejrzenia online http://www.pbs.org/show/vietnam-war/

Odcinków jest 10, każdy trwa od 1.5 do 2 godzin, całość 18 godzin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 godzin temu, oliwia19 napisał:

Jednym z moich ulubionych seriali jest serial The Walking Dead. Jakiś czas temu zaczęłam oglądać go od początku. Obecnie jestem przy 3 sezonie. 

3 sezon jest jeszcze OK. Ale w pewnym momencie ten serial zaczyna bardziej stresowac niz relaksowac... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.09.2017 o 17:03, ilon napisał:

3 sezon jest jeszcze OK. Ale w pewnym momencie ten serial zaczyna bardziej stresowac niz relaksowac... 

Zależy kto co lubi :) Mnie się tam bardzo podoba, ponieważ lubię mroczne klimaty 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, oliwia19 napisał:

Zależy kto co lubi :) Mnie się tam bardzo podoba, ponieważ lubię mroczne klimaty 

Obejrzyj jeszcze kilka sezonow i zobaczysz o czym mowie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Dnia 2.10.2017 o 17:31, ilon napisał:

Obejrzyj jeszcze kilka sezonow i zobaczysz o czym mowie ;)

Z pewnością tak zrobię, bo bardzo się wciągnęłam. A przede mną jeszcze 5 sezonów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz