Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wlasnie obejrzelismy z mezem pierwszy sezon Office! Idzimy kupic drugi sezon :)

Jesli ktos nie ogldal serialu Przyjaciele, to polecam. Dla mnie najlepszy serial komediowy, jaki kiedokolwiek wyprodukowano!

Ogladam rowniez: Desperate Housewives, Dexter, True Blood, Glee oraz Downton Abbey.

Przczytalam wszystkie wydane ksiazki z serii "The Song of ice and fire", nie moge sie doczekac kolejnej. Zabieramy sie teraz z mezem za serial. Mam nadzieje, ze nie zawiedzie, bo ksiazki byly genialne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starych - Friends, Prison Break pierwszy i drugi sezon (ucieczka po Ameryce), Frasier (do tej pory lubie obejrzec jeden lub dwa zapomniane odcinki, trzeba zwrocic uwage, ze Frasier traci duzo gdy ogladany z lektorem), Ally McBeal (watki prawne ciekawe). Z obecnie nadawanych - Big Bang (pieknie sie rozwinal, sezon 7 uwazam za jeden z najlepszych), 2 Broke Girls, How I Met Your Mother (ostatnie dwa sezony to nujda, ale juz ogladam zeby zobaczyc jak ja pozna...), Family Guy. Poza tym od czasu do czasu 2.5 Man, Anger Management, i nowy Brooklyn 99, jest ok nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...