Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dowiedziałam się właśnie, że USCIS status to nie to samo, co immigration status, należy tam wpisać coś innego. Za parę dni będę wiedziała więcej, mam nadzieję :)

dobre ;) bo USCIS to inaczej immigration :) wiec samochod to nie to samo co auto ? :)

Czego to ludzie nie wymysla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wypelniasz aplikacje, ktora nazywa sie aplikacja o adjustment of status i pytanie na aplikacji jest jaki jest twoj USCIS status to czy nie wydaje Ci sie to co najmniej nielogiczne, ze wpiszesz adjustment of status applicant? To po co jest ta rubryka jesli kazdy mailby taka sama odpowiedz, bo kazdy z was ubiega sie o to samo - adjustment of status?

To tak jaby na aplikacji o pozwolenie na prace wpisac, ze chcesz sie ubiegac o pozwolenie na prace - a kazdy wie, ze jesli wypleniasz taka aplikacje to juz sama nazwa aplikacji mowi o co sie chcesz ubiegac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie zdjęć.

W instrukcjach jest napisane:

I-130 - jedno męża, jedno moje

I-485 - 2 moje

I-765 - 2 moje

Karina gdzieś kiedyś pisała, że teraz trzeba wysłać 1 zdj. obywatela i 3 aplikującego. Boję się, że trafię na jakiegoś nieobeznanego urzędnika i będzie problem, bo w instrukcjach jest inaczej. Tyle że zdjęcia już zrobiliśmy, planowałam wysłać 2 męża, 4 moje. Jeśli mam zrobić dodatkowe, to nie będą one identyczne z tamtymi. Czy do tego mogą się doczepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalam 5 moich i jedno meza, zgodnie z instrukcjami. Jesli masz watpliwosci, to wyslij wiecej. :)

Nasze zdjecia co prawda byly takie same, ale zrobilismy w Walmarcie skan i wydruk na papierze fotograficznym moich trzech zdjec, zeby nie placic za duzo za zdjecia paszportowe w punkcie foto. (zdzierstwo normlanie.. ) Jakosc bardzo dobra, wymiary zgodnie z instrukcja, wiec zakladam, ze nie beda sie czepiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tez musze wypelnic te same dokumenty, jak Akma? Nie chce Advance Parole, bo mowiliscie, ze nie wpuszczaja spowrotem. No i nadal nie rozumiem, czy sie w koncu placi, czy nie placi za te formularze?

Wiecie co, gdyby nie internet i wasza pomoc, to siadlabym i plakala na srodku pokoju. Mysle, ze ta ich cala numeracja piep. dokumentow, I, G, N i ch. wie co jeszcze, do tego numer i jeszcze suplement... CZY NIE MOZNA ZROBIC TEGO W LATWIEJSZY SPOSOB?! Mam dosc i nadal nie wiem, co mam wypelnic, gdzie mam z tym pojsc, co wyslac. Nie podaja zadnych instrukcji CO dokladnie sie wypelnia w celu AOS, czy EAD, czy jeszcze innych ######. Kraj poprawnie politycznych biurokratow! Grrr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...