Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki Pelasia tez tak myslalam, w knoncu zeby nie wyszlo, ze mam middle name None haha.

Mam jeszcze takie pytanie co do G-325A w sumie to nigdzie nie pracowalam od skonczenia studiow w 2004 czyli pisze none ale co wpisac w last occupation aboard czy wpisac student i czy to sie wogole liczy jako occupation? I jeszcze jedno pewnie tez glupie dla tych ktorzy juz sa w temacie ale ja jeszcze niestety nie:) co mam wpisac jako odpowiedz na "this form is submitted in connection with an application for:" nie mam pojecia czy mam wpisac other I-130 bo to akurat do tego zalaczam. Prosze pomozcie utknelam na tym chociaz prawda jest taka, ze im wiecej uzupelniam tym jestem glupsza a myslalam, ze bedzie odwrotnie:) Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno G-352a wypelniasz na siebie i wtedy zakreslasz status as permanent resident

a drugie G-352a wpelniasz na meza i wtedy zakreslasz other : wife's AOS. a jesli chodzi o to occupation obroad jesli nigdzie nie pracowalac ja bym wpisala n/a, niech mnie ktos poprawi jesli sie myle. sabena nie przejmuj sie, jak ja sobie wydrukowalam wszystkie papiery wraz z instrukcjami to zamiast madrzejsza to ja z minuty na minute mniej wiedzialam. troche to wszystko przytlacza, dlatego jestem ogromnie wdzieczna za to forum, bez niego nie dalabym rady. kazda sytuacja jest inna wiec trzeba sie pytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie wczytuje sie w forum i probuje to wszystko wypelniac. Juz troche uzupelnilam tylko mi jeszcze zostalo pare punktow, ktore nie mam pojecia jak. Najgorsze jest dla mnie I-864 niby proste pytania a jakos nie moge sobie poradzic:) Licze na meza moze on cos wymysli a jak nie to bede pytac. Dzieki wielkie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie co do G-325A w sumie to nigdzie nie pracowalam od skonczenia studiow w 2004 czyli pisze none ale co wpisac w last occupation aboard czy wpisac student i czy to sie wogole liczy jako occupation?

a ja bym w tym punkcie pokombinowal bo wyczytalem ze oficer nie lubi czasem jak ktos byl bezrobotny, bez doswiadczenia. pomysl jaki kierunek studiow ukonczylas i moze jako wyuczony zawod to wpisz .

Jezeli masz wiecej pytan pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja radzilbym nie klamac, bo jak by sie oficer doczepil to przez male klamstwo mozna stracic szanse na GC. Jezeli dobrze klamiesz i sie nie pogubisz w ogniu krzyzowych pytan to klam, tylko po co? Oczywiscie szansa, ze oficer by sie doczepil to jak 6-tka w lotka, ale zawsze ryzyko istnieje, a po co ryzykowac, skoro nie przynosi to zadnych korzysci. Urzednika imigracyjnego nic nie obchodzi czy ty jestes bezrobotna, czy tez nie, bo ktos podpisal za ciebie papiery i to on za ciebie odpowiada w USA. Pamietaj, ze kobieta moze sie poprostu opiekowac domem i jezeli meza na to stac to to jest to tylko ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje nie ma sensu wpisywac, ze pracowalam w Polsce to i tak sie nie liczy, a tu akurat mamy corke takze siedze w domu z dzieckiem chociaz nie koniecznie nas na to stac hehe. Mam nadzieje, ze sie do niczego nie doczepia. W sumie to nie mam za duzo wspolnych papierow ale juz jestesmy malzenstwem 2,5 lata takze moze sie nie beda czepiac. Czy moge wyslac rachunki z tych samych adresow (3 rozne) ale osobno moje i meza? Konta w banku mamy razem i tez rozne adresy ale np prad to tylko na meza a np kablowka na mine ale ten sam adres. Czy mam to wszystko wysylac czy tylko wziasc na interview pozniej a teraz tylko co razem na rachunku?

Mam jeszcze jedno pytanie. W formie I-864 jest pytanie o current income czy to jest to co na podatkach za rok 2009 czy to jest to co w tym roku zarobi. wiem, ze jak ktos ma list od pracodawcy to to wypisuja ale moj maz jest self employed i w sumie nie wiem co tu wpisac. Maz twierdzi, ze to co na podatkach ale ja cos nie jestem do tego przekonana.

dzieki wszystkim za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...