Skocz do zawartości

Barack Obama Wygral Wybory Prezydenckie


Wojtek-J

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie ma nad czym specjalnie ubolewac; McCain i Obama to dwie strony tego samego medalu, niewiele ich rozni, gdyby wygral McCain prawdopodobnie dalej kompromitowalby Republikanow tak jak to robil Bush, a tak to Czarnemu Czerwonemu przypadnie w udziale skompromitowanie Demokratow na dluzszy okres. A zrobi to niewatpliwie i to dosc szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade wczoraj samochodem, jest okolo 4.30, w radiu 101.5 audycja pt. na kogo bedziesz glosowal i dlaczego.

I taka oto rozmowa miedzy sluchaczka, ktora jak sama powiedziala miala 24 lata, jest czarna, uczy sie i pracuje a miedzy radiowcem (tak sie nazywa ten kto prowadzi audycje?:) ) - rozmowa niedokladnie taka sama, ale to co zapamiatalam to pisze:

- Na kogo bedziesz glosowac?

- Na Obame oczwiscie!

- A czy mozesz nam powiedziec dlaczego wybralas tego kandydata?

- Bo Obama obiecal, ze bedzie lepiej to ja nie bede musiala placic rat za samochod, ani za karty kredytowe ani splacac kredytu za szkole. No i bedzie latwiej dostac pozyczke na dom, a jak nie bede miala na mortgage to mi panstwo pomoze.

- Ale ty chyba zle zrozumialas - Obama nikomu nie obiecywal splaty rat za samochod czy za dom.

- Nie, ja wiem co mowie, bo nasz pastor w kosciele tak powiedzial i ACORN tez tak mowi, wiec ja glosuje na Obame.

- A czy nie wiesz skad Obama bedzie mial na to pieniadze, zeby tak kazdemu za wszystko placic?

- No podniesie podatki, tym co je placa.

- A ty placisz podatki wiec i tobie podniosa.

- Nie, mnie nie, bo ja bede teraz pracowac na cash i nie bede placic podatkow.

- Dziekuje za twoj telefon. I oto przyszlosc Ameryki prosze panstwa.

Co Wy na to? ;)

Dodam, ze moja corka byla ze mna w samochodzie i tak slucha i mowi do mnie w pewnym momencie: "This woman is an idiot." Moja corka ma 4,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade wczoraj samochodem, jest okolo 4.30, w radiu 101.5 audycja pt. na kogo bedziesz glosowal i dlaczego.

I taka oto rozmowa miedzy sluchaczka, ktora jak sama powiedziala miala 24 lata, jest czarna, uczy sie i pracuje a miedzy radiowcem (tak sie nazywa ten kto prowadzi audycje?:) ) - rozmowa niedokladnie taka sama, ale to co zapamiatalam to pisze:

- Na kogo bedziesz glosowac?

- Na Obame oczwiscie!

- A czy mozesz nam powiedziec dlaczego wybralas tego kandydata?

- Bo Obama obiecal, ze bedzie lepiej to ja nie bede musiala placic rat za samochod, ani za karty kredytowe ani splacac kredytu za szkole. No i bedzie latwiej dostac pozyczke na dom, a jak nie bede miala na mortgage to mi panstwo pomoze.

- Ale ty chyba zle zrozumialas - Obama nikomu nie obiecywal splaty rat za samochod czy za dom.

- Nie, ja wiem co mowie, bo nasz pastor w kosciele tak powiedzial i ACORN tez tak mowi, wiec ja glosuje na Obame.

- A czy nie wiesz skad Obama bedzie mial na to pieniadze, zeby tak kazdemu za wszystko placic?

- No podniesie podatki, tym co je placa.

- A ty placisz podatki wiec i tobie podniosa.

- Nie, mnie nie, bo ja bede teraz pracowac na cash i nie bede placic podatkow.

- Dziekuje za twoj telefon. I oto przyszlosc Ameryki prosze panstwa.

Co Wy na to? ;)

Dodam, ze moja corka byla ze mna w samochodzie i tak slucha i mowi do mnie w pewnym momencie: "This woman is an idiot." Moja corka ma 4,5 roku.

Ja moge dodac ze ta kobieta to bardzo madra osoba. mamy 21 wiek i widocznie w tym wieku Idioci to jestesmy my wszyscy, ktorzy uczymy nasze dzieci pracy szacunku do siebie do pieniedzy i placimy podatki, karty kredytowe jak i pozyczki.

Pytanie tylko czy potrafimy inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...