Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ambasada i DHL dzialaja bardzo szybko, przy wpisywaniu nr przesylki jeszcze takiej nie bylo w systemie, a kilka godzin pozniej juz ja mialem dostarczona :)

Co do papierow to pani zabrala wyciag z konta i list od pracodawcy i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie właśnie odnośnie konta bankowego mojego narzeczonego. Czy wystarczy jeśli dostanie z banku zaświadczenie, na którym będą informacje kiedy zostało otwarte, ile pieniędzy ogólnie przeszło przez rachunek w ciągu ostatniego roku i stan obecny konta, czy też musi wziąć wyciąg z całego ostatniego roku miesiąc po miesiącu jakie transakcje były wykonywane? Co Wy dostarczaliście do ambasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, samej mi się wierzyć nie chce, ale dzisiaj dostałam kolejną kopertę z ambasady - z datą interview.

Nasze NOA2 ma Notice Date na 8 VI, listy tytułowe są z datą 12 VI ( i mój i narzeczonego), pakiet dostałam 17go i odesłałam 18go. A dzisiaj (22go VI) przyszedł do mnie Invitation letter. Po prostu nie spodziewałam się tego - i nie przeczę, że jestem bardzo bardzo szczęśliwa ;)

Teraz, jak to zwykle ja, będę się martwić o wyniki badań, o interview mojego narzeczonego i oczywiście o swoje. A w między czasie (abym za mało do martwienia się nie miała) - obrona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, hey

Sluchajcie bardzo prosze napiszcie czy nie mieliscie zadnych opoznien jesli chodzi o interview w zwiazku z wiza narzeczenska. Czy jesli zaprosili was na 9.00 to wszystko bylo na czas? I jak długo trwalo okazywanie formalnosci urzednikowi? Akurat tego dnia, gdy bede miala interview mam tez cos waznego do zalatwienia i boje sie, ze nie zdaze, wiec dajcie znac ;) Nie chce przekladac terminu, bo nie wiem kiedy wyznaczyli by mi nastepna date???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trwalo to z 1h, wiec szlo szybko, a bylem 5 ;) Wejsc zawsze mozesz wczesniej (ja bylem wczesniej ze 30min), bierzesz numerek z okienka 10 (chyba), pozniej wolaja cie do 8 lub 9, gdzie wertuja dokumenty i biora co chca, po czym udajesz sie do kasy (okeinko nr 1), a na koniec czekasz na rozmowe z konsulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...