Skocz do zawartości
bigguy

Chicago Ach Chicago...

Recommended Posts

jackie zrob sobie przysluge i nie wchodz tu ... a to ze jestes moderatorem to kogo to w ogole obchodzi ??? ... to ma niby cos znaczyc ???? daj se siana i nie wchodz na moj temat, a ja przeciez cie w zaden sposob nie atakuje i nie ublizam wiec po co sie trzesiesz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jackie zrob sobie przysluge i nie wchodz tu ... a to ze jestes moderatorem to kogo to w ogole obchodzi ??? ... to ma niby cos znaczyc ???? daj se siana i nie wchodz na moj temat, a ja przeciez cie w zaden sposob nie atakuje i nie ublizam wiec po co sie trzesiesz?

Moim zadaniem jest sprawdzanie co się dzieje w każdym wątku na tym forum. Twoje przysrywaneczki w rodzaju "zrób sobie przysługę" oraz "daj se siana i nie wchodź na mój temat" są, delikatnie, nie na miejscu. Nigdzie nie napisałam że mnie atakujesz/ubliżasz, nie wciskaj mi dziecka w brzuch i nie odwracaj kota ogonem. Napisałam wyraźnie o co mi chodzi, na głupiego nie wyglądasz, przypuszczam że zrozumiałeś.

Jak dla mnie EOT. Tej dyskusji niema sensu dalej ciągnąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale to ty pierwsza mi zaczelas przysrywac .... wez sie zastanow co piszesz .... ja nie komentuje zadnych twoich postow bo mnie nie interesuje co piszesz, nawet nie czytam tych bredni a jak inni czytaja to maja do tego prawo i niech se czytaja .... wez serio daj se siana i nie wchodz na moj temat po co sobie nerwy psujesz, jescze zawalu dostaniesz. Zreszta to sie tyczy kazdego, kazdy sobie moze zalozyc temat swoj a jak nie znosi mojego gadania i mojego tematu to po co tu zaglada ..... ????? ja tego nie rozumie. A przeciez to takie proste, a uzywanie mozgu wcale nie jest bolesne ..... hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nawet nie czytam tych bredni

To brzmi jak komentarz ale moze ja sie nie znam...

wez serio daj se siana i nie wchodz na moj temat po co sobie nerwy psujesz, jescze zawalu dostaniesz. Zreszta to sie tyczy kazdego, kazdy sobie moze zalozyc temat swoj a jak nie znosi mojego gadania i mojego tematu to po co tu zaglada ..... ????? ja tego nie rozumie. A przeciez to takie proste, a uzywanie mozgu wcale nie jest bolesne ..... hehe

To po co piszesz na forum - uwaga - _dyskusyjnym_ ? Piszesz prawdy objawione ktore - sorry ze pisanie wprost bo nawet Cie lubie - sa wyciagniete z dupy - to sie nie dziw ze ludzie komentuja...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i debata ucichla. Glupszemu nalezy ustapic, wiec zalozmy, ze jestem tym glupszym :) . A ponizej filmik i maly pick up tour czyli jak wypoczywaja bezrobotni Amerykanie .... :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cos dla wariatow o mocnych nerwach .... campery, fury i zycie w przyczepie .... 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Smieszna propozycja nowej pracy .... na takie zarobki sie w ogole nie oplaca .... tak w wiekszosci pracodawcy uwazaja ludzi/potencjalnych kandydatow do pracy za idiotow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak ale chyba to jeszcze troche potrwa .... mam nadzieje, ze zdarze zejsc z truckerki za nim self-driving trucks przejma caly sektor .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlasnie dlatego nie sama praca czlowiek zyje. Bo w takim wypadku to tylko jestesmy skazani na niewolnictwo !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest osiedle za meijer, nie? Tak mi sie wydawalo, ze poznaje okolice ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz racje osiedle zaraz za Meijer przy routcie 30. Chwilowo tu mieszkam ale nie wiem jak dlugo .... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, bigguy napisał:

Masz racje osiedle zaraz za Meijer przy routcie 30. Chwilowo tu mieszkam ale nie wiem jak dlugo .... 

Lokalizacja nie jest zla, ale troche daleko do Chicago. Dlatego osobiscie szukalismy (i znalezlismy) cos blizej 394.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cedar Lake, 231, prawie pod dom zes mi podjechal ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to gdzie mieszkasz .... gdzies przy 231 i 41 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oh St. John ..... tez tam patrze na jakis kolejny zakup, wiec kto wie. ale tez patrze w calej okolicy Northwest Indiany wiec .... a tam jest super dzielnica nowa co mi sie bardzo podoba .... the Preserve ..... przy White Oak Ave. pomiedzy 101 a 93 .... tam jest wypas na maksa ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz