Skocz do zawartości

Chicago Ach Chicago...


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

a ja spedzam sylwka w Milwaukee, spokoj cisza i z dala od tlumow

a jak ktos ma zamiar spedzic w Millenium Park w Chicago czy jakimkolwiek innym publicznym miejscu to ja bym sie nie

przejmowal jakimis zakazami picia alkoholu, prawo jest po to zeby je lamac , smialo mozna chlac po polsku.

wszystkiego naj w Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 250
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

dla zainteresowanych choc ich pewnie tutaj malo

Arnold Classic 2010 wyniki:

1 Kai Green

2 Phill Heat

3 Branch Warren

Polak Robert Piotrkowicz wszedl do finalow jednak poza pierwsza szostka

Ach zaluje ze nie pojachlem , nosilem sie z takim zamiarem ale jednak inne sprawy wypelnily moje ostatnie dni

pomimo ze zawody odbyly sie w Columbus, Ohio do ktorego z Chicago w zasadzie rzut beretem , no coz moze za rok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

no i w koncu mnie zwolinili z TCF Bank , hehee tak dlugo na to czekalem i jestem z tego dumny . Akurat w dobrym momencie bo moge ogladac Tour de France cale dnie heheheheh i sam posmigac na rowerku ............ life is cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
Portland coraz bardziej mi się podoba :rolleyes: , mam nadzieję, że tak jest w całym OR

Ladne jest Portland. Latam czasami na "meetingi" mojej firmy - oczywiscie na jej koszt. Przeprowadzac sie tam "w ciemno" to jest jednak pewne ryzyko bo stopa bezrobocia nieprzymierzajac wysoka jak w pegeerze Monki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

no i sezon rowerowy sie rozpoczyna wielka para ..... pogoda coraz ladniejsza ..... wakacja nadchodza i wiele ciekawych podrozy .....

w przyszly weekend popaletamy sie troche po downtown chicago z okazji naszej 5 rocznicy slubu ..... zobaczymy co mozna odwalic glupiego ..... LoL! ..... cale zycie z wariatami .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

dzis mija 7 rocznica od mojego przyjazdu do USA .... ale to zlecialo ..... hehehe ...... szkoda ze pogoda dzis pod psem bo bym posmigal na rowerze z tej okazji .... w sumie wpadl mi do glowy niezly pomysl aby zorganizowac wyprawe na rowerach dookola jeziora Michigan ...... bylaby super przygoda ..... jacys chetni ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

no i oficjalnie zostalem truckerem ...... wrzesien - pazdziernik zrobilem prawo jazdy CDL i od listopada juz jezdze jako kierowca ..... a za 5 lat zamierzam przejsc na emeryture jak zrealizuje swoj 5 letni plan inwestycyjny ..... wiec do konca 2016 roku praca a potem wiecznie wakacje ..... trzymajcie za mnie kciuki ............... pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...