Skocz do zawartości

Chicago Ach Chicago...


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

No i spoko jeszcze tydzien mam na zabawe w Colorado i nacieszenie sie tym co tu jest, a jest duzo Colorado to jeden z najpiekniejszych stanow w USA, troche mi bedzie brakowac, spedzilem tu rok, troche malo ale staralem sie nacieszyc i zobaczyc to co moglem

na 1 czerwca juz bede w Chicago - pierwszy miesiac jednak a wiec czerwiec bede mieszkal u tesciow w Shererville, Indiana praktycznie na granicy Illinois/Indiana

a od lipca sprowadzam sie do Lockport, mam juz townhome 3 badroomy 2.5 lazienki, 2 car garage a wiec zapowiada sie niezle, mieszkalem w takim townhome w Orlando na florydzie i bylo super

Lockport to tez ladna okolica cos jak Mokena styl country to wlasnie lubie no i sa sciezki rowerowe a to tez dla mnie wazne, do Orland Park rzut beretem a tam juz jest w zasadzie wszystko co sie chce, zakupy, rozrywka, fitness cluby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 250
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zaczolem prace w ProKeys Loksmith

jako kontraktor na telefon jezdze po domach roznych i zmieniam zamki, dorabiam klucze, otwieram samochody jak ktos zatrzasnie z kluczykami w srodku itd

niezla fucha dobre pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 19 lat i jestem w Chicago od kilku dni i niestety nie mogę znaleźć pracy... W piątek kupiłem dziennik związkowy i wykonałem trochę telefonów jednak nic z tego. Dużego doświadczenia nie mam, więc jest ciężko. Jeśli chodzi o ang to się dogadam mniej więcej. I tu moje pytanie gdzie mogę jeszcze szukać pracy, myślałem o stacji jednak boję się że mogą młodego "wykiwać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w sumie ciezko z ta praca zaczyna sie robic a na nielegalu to juz w ogole przerypane, nie ma sensu

no coz zycze powodzenia chlopaki, nie dajcie sie oszukac zwlaszcza przez Polakow na jakis kontraktorkach itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...