Skocz do zawartości

Przebukowanie Biletu - Co Radzicie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam pytanko, a mianowicie planuje przebukowac bilet do polski , jednak jak zadzwonilem do firmy ( esky ) u ktorej kupilem bilety zażyczyła sobie 800 zl za przebukowanie biletu, moim zdaniem jest to przesada...Moje linie lotnicze to DELTA,,i sie tak zastanawiam czy jak zadzwonie bezposrednio do delty to nie wyjdzie mnie taniej przebukowanie - co radzicie..

dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy Ci wyjdzie w dolarach takie przebukowanie i wtedy sobie oblicz po kursie dolara czy nie wyjdzie taka sama suma w zlotowkach,,jak zadzwonisz do Delt-y to napisz ile Ci kaza placic .

kazdy bilet ma inne restrykcje i czasami to tyle kosztuje a czasami nic sie nie da zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla normalna oplata opisana w taryfie czy poporstu przebukowanie dotyczylo daty miejsca objetego inna taryfa, pomimo tego ze rozwazamy klase ekonomiczna, to istnieje w niej wiele specyficznych taryf i okreslona ilosc miejsc, wiec czasem zmiana terminu na bilecie wiaze sie rowniez z przeskoczeniem do innej taryfy a tym samym wyzszej ceny za zmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Ja ostatnio staralam sie dowiedzieć ile by mnie kosztowało przebukowanie biletu powrotnego na inny termin, po telefonie z obsługa klienta, powiedziano mi, ze za zmiane biletu z piątku na niedziele dadzą mi $79 zwrotu :o Hahahaha w ostateczności powróciliśmy do domu w piatek z innych względów ale widocznie jest możliwe nawet dostac zwrot. Kto by pomyślał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...