Skocz do zawartości

Podróż Po Campie 2009:-) Kto Jest Chętny?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Ja lecę na campa do Pensylwanii i kończę pracę 20.08. Potem mam do września czas na podróże więc może znajdzie się grupka chętnych osób? A może ktoś w dodatku myśli o podróży do Kanady?:-)

Pozdrawiam wszystkich campowiczów!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz musial na granicy pokazac ze Twoj pobyt bedzie turystyczny a to moze karta ,bilet powrotny...

Nieprawda, nie ma na to reguly.

Ja podobnie jak kosiash_umysloof tez bylem w zeszlym roku w (Canadzie)Kanadzie na wycieczce, podjechalem pod przejscie graniczne, dalem paszport, urzednik tylko zapytal na jak dlugo (powiedzialem zgodnie z prawda ze jeden dzien). Wbil pobyt na pol roku, zadnych kart, biletow powrotnych nie chcial ogladac. U mnie cala akcja trwala moze pol minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam tych, którzy w ogóle jeszcze zaglądają na to forum :D

Jestem w nienajlepszym położeniu i ogromnie liczę na to, że ktoś mnie poratuje :) Byłam na opcji "ready-steady-go" i dopiero dzisiaj zostałam poinformowana o wyjeździe. A jadę... jutro. Na camp vacamas w stanie new jersey- pracę kończę 26.08. Z tego co wiem, nie będzie tam ani jednego polaka ( :D ) a ja jadę na camp pierwszy raz, w dodatku ze średnią znajomością angielskiego. Dlatego też byłabym NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ wdzięczna i szalenie szczęśliwa, gdyby ktokolwiek wyraził chęć podróżowania ze mną, czy też przyłączenia mnie do swojej -ustawionej już- ekipy.

Zadeklarowany powrót mam 14.09 i jest mi naprawdę wszystko jedno gdzie pojadę (co prawda mam swoje preferencje, ale w moim desperackim położeniu już na prawdę nie można wybrzydzać ), mam zamiar wydać całe kieszonkowe na tripowe szaleństwa, także równie dobrze to może być wschód, jak i zachód z samolotowym powrotem do NY.

Błagam- gdziekowiek! Bo dla mnie wyjazd do stanów bez podróżowania traci sens...

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, ja co prawda nie jestem na kampie, ale koncze au pair ostatniego sierpnia, w USA zostaje do 20 wrzesnia. Szukam kogos kto by chcial troszke popodrozowac w tym czasie. Wschodnie wybrzeze, wielkie miasta, California, Floryda, Grand Canyon itp. Jest ktos chetny ?

Moje gg: 5464633, mail: paulawiki@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...