Skocz do zawartości

Spotkanie Przedwyjazdowe


Rekomendowane odpowiedzi

wproszę się w wątek ;)

jeśli date 'dostepnosci' mam 16 czerwca, a ciągle jestem na rtbp i podobno to jeszcze może się ciągnąć i ciągnąć .... to automatycznie moja data wylotu moze sie przesunac na późniejszą? z racji tego, że wiza,lot i załatwianie całej papierkowej roboty trwa... co wiąże sie z późniejszym powrotem, czytaj nieobecnością na poprawkach....? <wrr>

tak czysto teoretycznie, bo szczerze wątpię w ten wyjazd i gdyby nie przepadające pieniądze, to już bym się sama wycofała :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wproszę się w wątek ;)

jeśli date 'dostepnosci' mam 16 czerwca, a ciągle jestem na rtbp i podobno to jeszcze może się ciągnąć i ciągnąć .... to automatycznie moja data wylotu moze sie przesunac na późniejszą? z racji tego, że wiza,lot i załatwianie całej papierkowej roboty trwa... co wiąże sie z późniejszym powrotem, czytaj nieobecnością na poprawkach....? <wrr>

tak czysto teoretycznie, bo szczerze wątpię w ten wyjazd i gdyby nie przepadające pieniądze, to już bym się sama wycofała :|

Jeżeli chodzi o zwrot kosztów, to zależy z jakiego biura aplikujesz. Ja ostatnio napisałam e-mail do pani Gabrieli Wielgosz (gabriela.wielgosz@campamerica.pl) z pytaniem o obecne szanse otrzymania placementu i otrzymałam w odpowiedzi informację:

"Jeżeli nie chcesz już dluzej czekac mogę zasugerowac Twoja

aplikacje jako "Unsuccessful". Otrzymasz oczywiście w tym przypadku pelny

zwrot kosztow.

Proszę dac mi znac czy mam tak zrobic."

Bo faktycznie, każdy chciałby zaplanować sobie jakoś wakacje, a nie czekać do końca czerwca i zostać na lodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...