Skocz do zawartości

Jaki Prezent?


mayo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w wakacje jadę do chicago, w celach turystycznych a tak że odwiedzenia rodziny, będę tam 3 miesiące mieszkac u nich... i problem w tym jest że nie mam pojecia co przywieśc ze soba z polski w ramach prezentu, gdy zapytałam wujka, on powiedział że nic nie chce, ale przeciez nie wypada przyjezdzac z pustymi rękami... wiec macie jakies propozycje ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wujek ma racje, tam wszystko jest i tak naprawde niewiele jest rzeczy, ktore mozna z Polski przywiezc ;-)

ja bym polskim zwyczajem wzial wodke ;-) i czekoladki dla cioci :) - to tak bardziej zeby z pustymi rekami na mieszkanie nie wchodzic

reszte "prezentow" zakupisz juz na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle ladnych rzeczy w Polsce - ja bym nie przywozlila wodki lub czekolady do Chicago, gdzie i tak maja takie rzeczy. Ja bym proponowala robote reczna - jakis oprawiony obrazek oryginalny (ja czasami znajduje swietne prace w galeriach przy uczelniach artystycznych albo na allegro i innych stronach internetowych w Polsce.) Niedawno tez zrobilam furore kupujac zestaw przepieknych kieliszkow do wina ze srebrem i bursztynem dla amerykanskiej mlodej pary. Byli zachwyceni, i mowia, ze wszyscy ich znajomi pytaja gdzie zdobyli takie slicznosci. Ty nie musisz taskac caly zestaw kieliszkow, ale dwa symboliczne bylyby dobrym prezentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tak to wszystko pieknie tylko po pierwsze kazdy ma juz jakos dom urzadzony

i ni z gruszki ni z pietruszki cos zupelnie odbiegajace od reszty (choc piekne)po drugie nie kazdy lubi

naprawde potem te pieknosci poniewieraja sie po domu (zalegaja polki w garazu)

a szkoda bo wyrzucone pieniadze

dobra rada

prezenty to taka bardzo intymna sprawa szczegolnie jesli chodzi o dekoracje/ urzadzanie domu...

to ode mnie z zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wziasc cos co jest wyrabiane recznie ,moze jakis obraz maly ;)

ja kiedys wyslalem znajomej w paczce 2 krysztaly,,1 wazon i 1 aniolek zrobiony recznie .Doszly cale :)

Moja kolezanka przywiozla dwa pudla takich wielkich bombek na choinke. Nie wiem jak ona to zrobila, ale ani jedna sie nie stlukla. Jej mama pracowala w fabryce bombek i byly recznie malowane ze specjalna dedykacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...