Skocz do zawartości

Gdzie Warto Robić Zakupy


Sylvaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka w tym roku bede w usa.Mam taki problem.Mianowicie pod koniec wrzesnia lub na poczatku pazdziernika planuja zakupy.Jedak nie znam wogóle amerykańskiego rynku.Moze sa tu osby które moga polecic jakies sklepy z tania odzieza elektronika i obuwiem typu nike adidas.Czy bardziej opłaca sie robic zakupy w Nowym Jorku czy gdzies na obrzezach lub w moze znacie jakies tanie sieci handlowe.Z góry dziękuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jesli w miescie ny

to na razie wszystko do wartosci 115 dolarow ciagle bez podatku

dobre sklepy, wyprzedaze maja dobre w jcrew i banana (ciuchy)

ale zalezy od gustu

zalezy

mozesz sprobowac kilka witryn

zappos.com

overstock.com

maja wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz kupic ciuchy, buty, itp to szukaj promocji w Marshall, WalMart, mozesz zagladnac do OLD NAVY tam czasamie sie znajda jakies fajne promocje, a jesli masz od kogos wziasc karte polecam Sam's Club albo KMart. A jesli elektronike to szukaj na www.newegg.com. Ale w okresie w ktorym ty bedziesz to promocji na ciuchy z kolekcji letniej nie zabraknie. A na elektronike to szukaj w okolicy jakis amerykanskich swiat w sklepach, np. na Labor Day(pierwszy poniedzialek wrzesnia, chyba ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

30 minut drogi od Manhatanu masz takie miejsce gdzie jest ponad 600 sklepów Outlety z markową odzieżą butami ogólnie wszystko-minimum 2 dni chodzenia po naprawdę dobrych cenach. Byłem w zeszłym tygodniu adidasy dobrych firm kupisz za około 60 $-sam parę kupiłem. Adresu nie pamiętam jak co do daj znać na tel to ci wytłumacze co i jak: 0501144253

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mall w woodbrigde New Jersey

NJ ma ciut nizsze taksy niz NY ale w sumie to jeden pies.

Adidasy w cenach 60$ to wlasciwie zadna promocja czy discount.

Jesli idzie o elektronike to i tak pewnie nie skorzystasz ze sklepow

intenetowych, wiekszosc ludzi kupuje w Best Buy, kiedys bylo

Circuit City ale upadlo.

Co do Marshalla, to dobrze zebys sobie wyczaila jakis blisko Ciebie,

trzeba tam co pare dni chodzic i sprawdzac czy cos nowego sie nie pojawilo,

jestes dziewczyna to zakladm ze lubisz przerzucac szmatki.

Jesli cos bedzie za drogie w Marshallu oderwij etykietke z cena, potem przy

kasie pani Ci od nowa ta rzecz wyceni.

Ja lubilem Sports Authority, czyli ogolnie rzecz biorac sklep sportowy.

Queens Mall w Nowym Jork - fajna sprawa, w okolicy masz poza tym pare innych sklepow.

Warto jeszcze zajrzec do Sears. A jak masz troche wiecej kasy to Macy's

Dobre ceny i promocje moga byc JCpenny oraz Kohls (ciuchy) ktore zazwyczaj sa w kazdym wiekszym mallu.

Amerykanie lubuja sie w promocjach typu: kupujesz 2 pary jeans, druga dostajesz za polowe ceny.

Aha i sprawdz w gazetkach czy nie ma tam kuponow z rabatami, pamietam jak robilem zakupy w H&M wydrukowalem

z ich stronki kupon rabatowy (20%). Aha i Amerykance sa przyzwyczajeni do targowania (chyba zydowskie dziedzictwo)

wiec przy wiekszych zakupach mozna popytac czy cos extra mozna dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

30 minut drogi od Manhatanu masz takie miejsce gdzie jest ponad 600 sklepów Outlety z markową odzieżą butami ogólnie wszystko-minimum 2 dni chodzenia po naprawdę dobrych cenach. Byłem w zeszłym tygodniu adidasy dobrych firm kupisz za około 60 $-sam parę kupiłem. Adresu nie pamiętam jak co do daj znać na tel to ci wytłumacze co i jak: 0501144253

Pozdrawiam.

Czy moze mi ktos wytlumaczyc co to znaczy adidasy dobrych firm

adidas to jest adidas czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Woodbury Premium Outlets (na półnc od NYC).

Byłem tam w ubiegłym roku, a w sierpniu jadę ponownie.

Ceny jak na amerykańskie warunki bardzo dobre, a jak na polskie rewelacyjne niezależnie od kursu $.

Jeżeli w dodatku trafisz na jakieś wyprzedaże to można dostać zawrotu głowy (ja kupowałem np. koszule Laurena za 15$/szt, a mokasyny w Timberlandzie za 35$). Z ciekawości sprawdziłem cenę w Polsce i w "outlecie" w Piasecznie te same buty kosztują 400zł (!!!!!). Sklepy typowo sportowe też tam są.

Na wycieczkę tam zarezerwuj sobie cały dzień, a i to nie wystarczy żeby oblecieć wszystkie sklepy.

Dojechać można na dwa sposoby: wynająć samochód (ja preferuję tą opcję bo jestem niezależny i mam gdzie chować zakupy przez cały dzień) lub autobusem z Port Authority na Manhattanie.

Jeżeli jedziesz w 2 lub więcej osób to wynajęcie auta zaczyna się już opłacać również finansowo.

Tu masz link do strony www tego outletu: http://www.premiumoutlets.com/outlets/directions.asp?id=7

Oprócz tego miejsca polecam jeszcze "zagłębie" dużych sklepów na Astorii (Queens) w okolicy Northern Blvd (formalnie nazywa się to Long Island City)

Jest tam mnóstwo dużych sklepów począwszy od Best Buy, a skończywszy na Marschall`u i Liquidatorze (ten ostatni zawsze mnie fascynuje, kupuję tam np. podkoszulki, bieliznę i skarpetki Fruit`a i Hanes`a płacąc po 5$ za paczkę 10 sztuk). Wygląda jak "idź stąd i nie wracaj" ;) i naszukać się w tym bałaganie trzeba sporo, ale ceny mają niesamowite ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...