Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

hej hej, ja planuje lot WRO - NYC ( obojetnie jakie lotnisko ) 7.06. a powrot NYC- WRO 23.06 tym razem turystycznie :) ktos moze szuka lotow/ leci w tych samych terminach.. ? czy te ceny kiedys zejda ponizej 2-2.2K pln... kilka lat temu udalo mi sie kupic w lutym na czerwiec za 1800zl! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej, ja planuje lot WRO - NYC ( obojetnie jakie lotnisko ) 7.06. a powrot NYC- WRO 23.06 tym razem turystycznie :) ktos moze szuka lotow/ leci w tych samych terminach.. ? czy te ceny kiedys zejda ponizej 2-2.2K pln... kilka lat temu udalo mi sie kupic w lutym na czerwiec za 1800zl! :P

Na Expedia(kropka)com masz Lufthansę z WRO-NYC 6.6.-11.6. za 604USD, co daje jakieś 1960zł.

Sam ostatnio kupiłem na tej stronie bilet waw-nyc w czerwcu za 582USD, wyszło w złotówkach jakieś 1890zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzieki!, codziennie sprawdzam, akurat na expedii jeszcze mnie nie bylo... a ona dolicza jakas prowizje... ? bo wiem ze niektore portale przeliczaja skubane z euro na pln po kursie lichwairskim... moi znajomi juz nie jedni kupowali przez "scyscanner ". Slyszal ktos o tym ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzieki!, codziennie sprawdzam, akurat na expedii jeszcze mnie nie bylo... a ona dolicza jakas prowizje... ? bo wiem ze niektore portale przeliczaja skubane z euro na pln po kursie lichwairskim... moi znajomi juz nie jedni kupowali przez "scyscanner ". Slyszal ktos o tym ? pozdro

Jeśli wybierasz się do USA to prędzej czy później będziesz musiał założyć sobie konto walutowe w USD. Zrób to teraz, do konta dostaniesz karte. Zamień sobie PLN na USD w kantorze internetowym i przelej na konto walutowe. Weź kartę od tegoż konta, wejdz na Expedie (ja znajduje lepsze okazje na Orbitz), zabookuj bilet i nie przejmuj się żadnymi przewalutowaniami.

Z tego co pamiętam to chyba jest jakaś prowizja w wysokości albo $4.99 salbo $9.99 - tak czy inaczej grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzieki!, codziennie sprawdzam, akurat na expedii jeszcze mnie nie bylo... a ona dolicza jakas prowizje... ? bo wiem ze niektore portale przeliczaja skubane z euro na pln po kursie lichwairskim... moi znajomi juz nie jedni kupowali przez "scyscanner ". Slyszal ktos o tym ? pozdro

Do moich biletów nic nie doliczyli, ale kurs po jakim to wyszło było o ok. 4 grosze wyższy niż to co było tego dnia w kantorze.

To i tak nieźle, bo gdybym chciał kupić na stronie Lufthansy to za ten sam bilet zapłaciłbym jakieś 2300zł/os.

Moje wnioski z obserwacji takich pośredników jak expedia, scyscanner, kayak i inne są takie, że ich ceny biletów się różnią, opłaty dodatkowe też, ale w ostatecznym podliczeniu różnice są rzędu kilkunastu złotych.

Pod dokonaniu płatności twoja rezerwacja jest automatycznie widoczna na stronie przewoźnika. Moja była od razu na stronie Lufthansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem wczoraj na trasie FRA-IAD prawie pustym samolotem (747-400 z LH). W tylnej części gdzie było przynajmniej ze 100 foteli siedziało może 15 osób! Potem mogę wrzucić zdjęcie. Spotkał się ktoś z Was kiedyś z czymś takim?

Leciałem tą trasą kilkakrotnie. Zawsze samolot wypchany do niemal ostatniego miejsca. Dużą część stanowią przeważnie wojskowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem wczoraj na trasie FRA-IAD prawie pustym samolotem (747-400 z LH). W tylnej części gdzie było przynajmniej ze 100 foteli siedziało może 15 osób! Potem mogę wrzucić zdjęcie. Spotkał się ktoś z Was kiedyś z czymś takim?

Ja na - na trasie CVG-CDG. W 767 moze ze 30 osob siedzialo, prawie kazdy mial srodkowy rzad 3 siedzen do dyspozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...