Skocz do zawartości

Odprawa Wizowa W Dublinie-irlandia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem zapytac czy orientujecie sie jak wyglada odprawa wizowa w dublinie (chodzi mi o i94 dawane wlasnie tam na lotnisku juz w dublinie i pozniej bez zadnej odprawy odbiera sie tylko bagaze i idzie do wyjscia juz na lotnisku w usa)

Moje pytanie dokladnie dotyczy tego czy to dotyczy wszystkich lini lotniczych jakie odlatuja z lotniska w dublinie czy tylko tych aer lingus? znalazlem ze lata tez continental do newark i nie jestem pewien odnosnie tej odprawy, z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wlasnie znalazlem lot continentalem do newark i jest tanszy niz aer lingus i sie zastanawiam czy nie lepiej leciec wlasnie continentalem.. ogolnie zamieszanie z tym lotem przez dublin... ale dzieki za pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Witam

Wiele osob na tym forum sie pytalo o takie cos i teraz poszukalem na necie takiego forum gdzie to jest ladnie opisane oraz pokazane sa fotki :

http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/17...ie_uwagi-2.html

Mysle ze to jest dobre wyjscie dla kogos kto sie boi czy go cofna,bo tak mozna zostac w Irlandii a nie byc cofnietym w USA po kilku godzinach lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...