Skocz do zawartości

Prawo Jazdy W Il


kara_kc

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebujesz list od sekretarza stanu list z biura social security o braku nss pismo ze szkoly i wszystkie dokumenty z imigration +paszport i tylko jedno biuro w chicago sie zajmuje wydawaniem tych VTDL ale to wszystko powinni ci podac w szkole w offisie jak cos pisz na pw lub podaj nr tel do ci oddzwonie i jesli bede mogl to wiecej dopowiem sam przez to kiedys przechodzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szkole mi podadzą?! ja myślałam, że muszę iść do jednego z tych ośrodków co się zdaje prawko..

A powiedz mi proszę, czy na ten list od sekretarza stanu trzeba długo czekać? mogę iść do jakiegokolwiek biura ssn czy jest jakieś jedno specjalne od tego typu spraw?

dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
z tego co pisaly osoby to mozna ...

dowiedz sie na stronie stanowej co bedziesz potrzebowac :)

Driver's License or ID Card

After you move here, you have 90 days to get an Illinois driver's license. you must provide your proof of identity and residency, Social Security number, birthdate, and signature. This is in addition to the usual vision screening, a written test, and (if necessary) a road test. You must also pay the $10 fee for a new license.

For ID cards in Illinois, you must provide the same information proving that you are who you say you are. Of course, the licensing tests are not necessary for an Illinois identification card. On the other hand, it costs twice as much as a license―$20 for most.

(źródło: http://www.dmv.org/il-illinois/new-to-illinois.php)

To jest to, prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...