Skocz do zawartości

Ile Kosztuje Paczka Z Polski Do Usa?


cornelai123

Rekomendowane odpowiedzi

do Polski to doma i druga taka firma, z tym że te firmy mają burdel i może Ci isć paczka 3 tygodnie, albo będziesz chodzić jeżdzić i szukać, a co do firm amerykanskich, nie wypowiadam sie bo nie wiem, tak samo do usa, no dodam ,że za to jak mądrze spakujesz, to nie zapłacisz, cła [3%] i vat-u+ te firmy za wypisanie sadu liczą sobie 183 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ircalc.usps.gov/ Tutaj możesz obliczyć cenę paczki jeżeli wysyłasz z usps do Polski (paczka idzie max. 10dni), jeżeli wysyłasz z Polski do USA (poczta polska) to fajną i tanią opcją jest wysyłka paczki jako list polecony, idzie szybko, ale jedynie paczka musi być do 2kg i jest to opłata 82zł-wysyłałem tak kilka razy. Wysyłka pocztą polską jako "paczka pocztowa" paczki do 5kg to 170zł priorytet, i 85zł ekonomiczna(idzie bardzo długo). Co do prywatnych polskich firm to niestety nie wiem, ale większość opinii jakie słyszałem są niestety negatywne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, akurat w tym temacie mogę cos podpowiedzieć. Wysyłam paczki z Polski do USA, Michigan, przez POLAMER, siedzibę maja w Warszawie, jednakże są również punkty w Polsce, gdzie można takie paczki nadać, np. w Bydgoszczy. Do trzech kg płaci się stałą taryfę 90,00zł., a powyżej tej wagi, za klażdy kilogram 15,00 zł. Co prawda ostatnia paczka miała "pecha", cofnęła się, ponieważ włozyłam miód dla wnuka i sporo słodyczy. W poprzednich przeszło wszystko. Również wysyłam bardzo często tzw. pakieciki do 2kg, jak wcześniej wspomniano.Wysyłam je jako listy priorytetowe, polecone, gdyż wtedy mam gwarancję, że docierają. Ze Stanów wysyłałam również przez POLAMER, nie miałam nigdy zastrzeżeń do tej firmy. jezeli chodzi o POLAMER, to mają również stronę w internecie i dokładne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysylam male paczki z regularnej poczty ...First-Class Mail International..Do Polski dociera 7 do 10 dni.

Jezeli jest ciezsza to wysylam Priority Mail International 5kg okolo $60.00...do Polski dociera 4 do 6 dni

Jak cos malego to Priority Mail International — Flat Rate $12.95 4 do 6 dni

Jak ktos chce czekac dluzej to tez uzywalem Polamer..ale zadko..nigdy problemow z nimi nie mialem.

To jest link do cennika wysylania paczek do Polski z US Post Office

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...