Skocz do zawartości

H-2b 2009/2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja rowniez mam taka nadzieje ale tu kolejny przyklad tego ze jest zawieszone H2B:

http://www.studentexpressusa.com/index7350...amp;go=wizy_h2b

U gory na czerwono wyraznie jest napisane :) bylem na jeszcze innej stronce ale nie pamietam adresu gdzie rowniez bylo napisan cos w tym stylu :) nie wiem o co biega ale moze ten limit 33 tys juz sie wyczerpal ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytalem sie dlaczego jest zawieszona ta akcja z H2B i dostalem taka odpowiedz:

" Poniewaz prowadzenie tego programy w wielu wypadkach konczy sie niepowoadzeniem, ze wzgledu na odmowe petycji dla danego pracodawcy.. jesli znajdziemy odpowiedniego partnera w stanach zjednoczonych to byc moze uda sie w przyszlosci realizowac taki program."

byc moze uda sie w przyszlosci.. :) troche liiipa :) co myslicie>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

opisze Wam to pozniej, bo troche pisania przy tym jest...

glowny problem: w USA jest bezrobocie i urzad imigracyjny nie wierzy, ze pracodawcy nie moga znalezc osob do pracy sezonowej w USA oraz koszty za ten program sa HORRENDALNE a szansa na dostanie zgody z immigration graniczy z cudem, wiec jak pracodawca ma wylozyc kilka tysiecy dolarow na nic to on po prostu rezgnuje z programu i sciaga ludzi na rzekome J-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...