Skocz do zawartości

Statkiem Do Usa W Work And Travel


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

Nie chciałam już zakładać nowego tematu, więc spytam się tutaj. Skąd możliwy jest rejs do usa? zależy mi na jak najkrótszym rejsie statkiem z możliwie najbliższym Polsce portem wypłynięcia w Europie.

szukałam info w internecie ale nic nie znalazłam.

zamierzam podróżować z psem (mój pies nie kwalifikuje się na kabinę pasażerską w samolocie a do cargo boję się ryzykować)

rozmyślam juz 2 lata nad tym problemem lecieć z psem czy nie( przez to latałam sama) i jeżeli jest jakaś możliwość rejsu statkiem to proszę o info skąd takie rejsy, jakie to są linie i czy można brać psy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna30 nie zależy mi czy taniej ale żeby z psem można by było, oczywiście że jak cena niższa to też mnie ucieszy:) dzięki za tą stronkę, przynajmniej się zorientuję ile muszę zaoszczędzić na bilet i skąd są porty, wychodzi na to że z Francji najbliżej ,ale terminów nie ma tych co mnie interesują (czerwiec/lipiec)z Francji, są ale z Anglii , muszę poszperać gdzieś inne stronki też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

hej!

nie znam szczegolow, ale wiem, ze sie da! bedac 2 lata temu w NYC poznalem w hostelu pewna Holenderke, ktora przyplynela do Stanow polskim statkiem towarowym z Gdyni. rejs trwal ok. 2 tygodni. na dodatek byla jedyna kobieta na okrecie - odwazna z niej dziewczyna! :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Nie chciałam już zakładać nowego tematu, więc spytam się tutaj. Skąd możliwy jest rejs do usa? zależy mi na jak najkrótszym rejsie statkiem z możliwie najbliższym Polsce portem wypłynięcia w Europie.

szukałam info w internecie ale nic nie znalazłam.

zamierzam podróżować z psem (mój pies nie kwalifikuje się na kabinę pasażerską w samolocie a do cargo boję się ryzykować)

rozmyślam juz 2 lata nad tym problemem lecieć z psem czy nie( przez to latałam sama) i jeżeli jest jakaś możliwość rejsu statkiem to proszę o info skąd takie rejsy, jakie to są linie i czy można brać psy?

Mam taki sam problem. Mieszkam juz w USA i chcialabym, aby mój pies przyplynal statkiem z rodzicami do mnie.

Czy moze probowalas plynac z psem z Polski. Jezeli tak, to bylabym wdzieczna za pomoc jaki rejs wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...