Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie odnośnie wysyłania ds 230, tzn mąż juz zrobił opłatę za mnie i za córkę razem 808$ i dosłał jakieś tam brakujące dokumenty o rozliczeniu. Teraz nie wiem czy mam czekać na informację z NVC , że oni dostali te brakujące dokumety czy wysłać im ds 230 czy od razu sama.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

U mnie sprawa wyglądała w ten sposób, że wszelka korespondencja od NVC przychodziła na e-maila. W związku z tym cały pakiet do DS-230 wysłaliśmy dopiero wtedy, gdy dostaliśmy emaila, że czekają na DS230 oraz pozostałe dokumenty.

Jeśli chcesz mieć pewność, że dostali brakujące dokumenty to zadzwoń na infolinię i tam będzie bieżący status sprawy. Być może już jest wprowadzona informacja,że czekają na DS230. Jeśli tak to ze strony, na której dokonuje się płatność pobierze cover sheet z kodem kreskowym i dołącz na wierzch do DS230. I wg mnie możesz śmiało wysyłać.

Mam nadzieję, że chociaż jakoś pomogłam.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem czy mam czekać na informację z NVC , że oni dostali te brakujące dokumety czy wysłać im ds 230 czy od razu sama.:)

Wysylac. Za potwierdzeniem odbioru. Z kodem kreskowym oczywiscie - jak przedmowca pisze. Przed wyslaniem przeczytac , sprawdzic, podpisac co trzeba (czesc I) i nie podpisywac czasem czego nie trzeba (czesc II) i juz.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, staram się o wizę kategorii F4- zakończyłam dokumentację i odesłałam wszystkie papiery (tj zaświadczenie o niekaralności, akty ur itp) 10 stycznia tego roku i od tego czasu martwa cisza... czekamy na jakiekolwiek informacje i wizytę w ambasadzie jednak najwidoczniej wszystko się zatrzymało,,?

Więc mam takie pytanko: czy był ktoś z was w ambasadzie w miesiącu marzec/kwiecień/maj? Jeżeli tak to kiedy odesłaliście ostatnie dokumenty i jak długo czekaliście na odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...