Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Przywidzenia chyba jakies masz.... Nic nie skasowalem i szczerze mowiac to bawi mnie to podejrzenie o nierzetelnosc...

Tyle czasu czekasz i nie rozumiesz najbardziej podstawowej rzeczy w calym procesie bo Ci ktos powiedzial ze za 9 miesiecy bedziesz miala wize kiedys tam ?

Dopoki PD nie jest current, nic sie z miejsca nie ruszy, nie wiem ile razy to jeszcze mam napisac. Moze ktos inny sprobuje....

Malo tego czesc dokumentow ktore zostaly wyslane straca waznosc i trzeba bedzie je zalatwiac od nowa... Btw - juz sie nie odzywam bo nierzetelne odpowiedzi udzielam - odechciewa mi sie pisac tutaj mowiac szczerze i mam szczera nadzieje ze emigracja polska bedzie omijac OH...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłam rozpatrywanie wiz w tej kategorii i wyszło mi takie coś (proszę się nie śmiać ;)):

VB -------------- PD

Jan 10 ----- 22MAY01

Feb 10 ----- 22MAY01

Mar 10 ----- 22MAY01

Apr 10 ----- 22MAY01

May 10 ----- 08JUN01

Jun 10 ----- 22JUN01

Jul 10 ----- 01SEP01

Aug 10 ----- 01JAN02

Sep 10 ----- 01MAR02

Oct 10 ----- 01MAY02

Nov 10 ----- 01JUN02

Dec 10 ----- 01JUN02

Info z biuletynu ze stycznia 2011:

D. RETROGRESSION OF FAMILY CUT-OFF DATES

As reported in the December Visa Bulletin (number 27), the cut-off dates for most Family preference categories advanced at a very rapid pace during the past two years. Those movements have resulted in a dramatic increase in the level of applicant demand received in recent months. This has required the retrogression of many Family preference cut-off dates for January in an effort to hold number use within the various numerical limits. Further retrogressions cannot be ruled out should demand continue at the current levels.

I od tamtej pory idzie to tak:

VB -------------- PD

Jan 11 ----- 01JAN01

Feb 11 ----- 01JAN01

Mar 11 ----- 01JAN01

Apr 11 ----- 15MAR01

May 11 ----- 01MAY01

Jun 11 ----- 01JUN01

Jul 11 ----- 15JUL01

Aug 11 ----- 22AUG01

Sep 11 ----- 22AUG01

Oct 11 ----- 08SEP01

Nov 11 ----- 22SEP01

Dec 11 ----- 08OCT01

Jan 12 ----- 01NOV01

Feb 12 ----- 01DEC01

Mar 12 ----- 01JAN02

Apr 12 ----- 15FEB02

May 12 ----- 08MAR02

Jun 12 ----- 01APR02

Czyli widać, że w 2010 roku ostro ruszyło rozpatrywanie tych wniosków, a potem zostało cofnięte i idzie bardzo powoli.

Czyli być może przewidywano, że Twoja petycja będzie rozpatrywana, dlatego dostaliście te wszystkie powiadomienia.

Ale potem wszystko cofnęło się o dwa lata i dlatego czekacie.

* Legenda: VB to oczywiście Visa Bulletin, a PD to Priority Date :)

Edytowane przez Joanna30
zła kategoria wiz - nie te daty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...