Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

hejka wszystkim

dziś rano po 12 latach oczekiwania na GC dostałem maila z nvc z terminem rozmowy w warszawie na 5go lutego, do tego wykaz brakujących dokumentów i tyle. Dzwoniłem do warszawy i dowiedzialem się że to finał sprawy i że mam robić badania oraz zarejestrować się na kuriera TNT. Na moje pytanie czy przyjdzie jakieś potwierdzenie terminu pocztą odpowiedziala ze nie.

chciałem sie was doradzić czy faktycznie taka jest procedura.

moja kategoria to F4, PD 09APR01

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki sly6

mam jeszcze pytanie dotyczace zaswiadczenia o niekaralnosci, bo ja dwa lata temu zaraz przed tym jak biuletyn cofnal sie do tylu odeslalem wszystkie dokumenty do nvc, teraz na zaproszeniu do ambasady pisze jakie dokumenty mam dowiezc i przy zaswiadczeniu o niekaralnosci jest status: The oryginal document has been received and accepted as meeting post requirements.

na stronie ambasady pisze ze ten dokument jest wazny rok i teraz nie wiem czy mam wyrabiac nowy czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

W dokumentach ktore masz dostarczyc do ambasady sa literki oraz historia do nich co ulatwi Ci co masz wziasc ze soba.

Moja siostra miala podobna sytuacje i dokumenty ktore wysylala do USCIS byly przeterminowane ale nie wolali ich ponownie.

Jeszcze raz sprawdz historie tych literek.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za minimalne nerwy podczas wizyty w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra miala podobna sytuacje i dokumenty ktore wysylala do USCIS byly przeterminowane ale nie wolali ich ponownie.

komplet dokumentów wysłaliśmy do NVC dokładnie dwa lata temu i teraz na zaproszeniu do ambasady jest lista dokumentów ale przy wszystkich pozycjach jest symbol:

O = The original document has been received and accepted as meeting post requirements (oryginal otrzymano i spelnia wymagane kryteria)

więc podejrzewam, że będzie tak jak z twoją siostrą, że nie będą chcieli ale wolałem się upewnić na forum

wizytę mamy 5-go lutego, dam znać jak nam poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...