Skocz do zawartości

Praca W New Jersey


IMERS

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ!

Mam pytanie: mój kuzyn mieszka w NJ i prowadzi tam od 12 lat swoją firmę budowlaną.Ostatnio pomógł w otrzymaniu wizy 20 osobą z polski do pracy. Niestety ja za późno zaproponowałem mu chęć wyjazdu. Czy jest jakis program który umozliwił by mi wyjazd do usa do pracy, ponieważ kuzyn mówił że w tym programie w którym on teraz zciągnął pracowników już nie ma możliwości, chyba że sam cos załatwię to pracę na pewno tam będę miał.

I druga sprawa-jak można sie ubiegać o zielona kartę czy to prawda że polacy nie mogą sie o nia starać w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes studentem wiec jedz na work i travel ze swoja praca lub tez ze tam bedziesz szukac pracy

A Kuzyn chyba mogl kogos sciagnac na wize h2b ,o tym poczytasz na forum i na stronie Ambasady USA

Pomyliles loterie wizowa z innymi sprawami o GC ,,bo jesli chodzi o loterie to bedzie cos wiadomo na jesieni czy Polacy beda mogli brac udzial ,zapisz sobie ta strone i tam sprawdzaj jak bedzie:

http://www.dvlottery.state.gov/

i na tej stronie bedziesz mogl zlozyc wniosek jesli bedzie mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...