Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ok dzięki wielkie za informację ;),

właśnie nie mam potwierdzenia pracy może poza moim numerem w home office i payslip'ami i (z każdego dnia pracy) w sumie zawsze to coś.

co do pytania o odwiedzane państwa to znalazłem coś takiego

"Have you traveled to any countries within the last five years?

List every single country you’ve visited in the past 5

years. If you need to think about this then do so."

także raczej wypiszę te państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dostała wizę na 10 lat z możliwością wielokrotnego wjazdu. Rozmowa trwała 2 minuty. Pytania: Do kogo leci i jak długo ta osoba jest w US? W jakim celu? Czy mieszka sama czy z rodzicami? Czym się zajmuje w Polsce? Czy była już za granicą i gdzie ostatnio?

Jeżeli chodzi o wniosek to przypominałem jej ale w końcu w stresie nie zapytała czy można wpisywać po polsku, ale przecież od 24 maja są dostępne 2 wersje wniosków (po polsku i po angielsku) więc sprawa sama się wyjaśniła.

Ja lecę już w ten poniedziałek. Dam znać jak poszła rozmowa z imigracyjnym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za szybką odpowiedź. Proszę jeszcze o wytłumaczenie czym jest Passport Book Number i jakie należy wpisać miejsce wydania paszportu (miasto i woj)? Wiadomo, że paszport wykonano w innym miejscu niż go wydano. W paszporcie jest tylko mowa o organie wydającym, czyli w moim przypadku wojewoda pomorski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...