Skocz do zawartości

Mam Praktyke. Jeszcze Nie Mam Wizy :d


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Znalazlam sobie firme ktora chce mnie przyjac na 6 miesieczna praktyke.

koncze studia.

mam doswiadczenie w pracy ktora mialabym tam robic.

Na ta chwile myslalam zeby zalatwic to przez: http://www.cicdgo.com/

(poniewaz z tego co zrozumialam, rozne biura potracaja dodatkowo niepotrzebnie kase, a tutaj robi sie to bezposerdnio... taniej i szybciej?)

Czy jest lepszy sposob na zalatwienie tego?

Na co uwazac?

Na ile jest to prawdopodobne ze dostane wize? Tzn. najpierw place jak pamietam 560 dolarow, a dopiero potem staram sie o wize... wiec jakie jest prawdopodobienstwo ze faktycznie je dostane?

Wielkie dziekuje za wszelkie informacje

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tanszy sposob ale bys musiala znac sie na papierach-chodzic za tym oraz ta firma by Ci musiala cos pomoc

a tak robia to firmy za pewna oplata -papiery zalatwiaja itp a Ty idziesz na rozmowe

a czy przez takie cos mozesz dostac wize to juz inna sprawa

wpisz moze w google ta nazwe firmy i zobaczysz kto i jak pisze o tej firmie bo jak firma jest dobra to nie powinnas miec problemow z wiza chyba ze cos nie tak wyjdzie pod czas rozmowy samej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
Czesc,

Znalazlam sobie firme ktora chce mnie przyjac na 6 miesieczna praktyke.

koncze studia.

mam doswiadczenie w pracy ktora mialabym tam robic.

Na ta chwile myslalam zeby zalatwic to przez: http://www.cicdgo.com/

(poniewaz z tego co zrozumialam, rozne biura potracaja dodatkowo niepotrzebnie kase, a tutaj robi sie to bezposerdnio... taniej i szybciej?)

Czy jest lepszy sposob na zalatwienie tego?

Na co uwazac?

Na ile jest to prawdopodobne ze dostane wize? Tzn. najpierw place jak pamietam 560 dolarow, a dopiero potem staram sie o wize... wiec jakie jest prawdopodobienstwo ze faktycznie je dostane?

Wielkie dziekuje za wszelkie informacje

Asia

hej poszukuje praktykodawcy w USA na program intership.kierunek budowa i obsluga maszyn. moze masz jakies linki dobre by znalesc jakiegos praktykodawce. z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...