Skocz do zawartości

Czas Trwania Interview


montek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Witam,

W koncu dostalam list z USCIS z wyznaczonym terminem rozmowy (November 18,2011).

Prosza o przyniesienie dokumentow - W-2's, letters from each current employer, pay stubs for the past 2 months - (unless already submitted).

Ja juz te dokumenty im wysylalam (I-485 otrzymali July 25,2011).

Czy musze im dostarczac dodakowe dokumenty z ostatnich 2 miesiecy (pay stubs, letter from employer etc), czy te , ktore juz im wczesniej wyslalam wystarcza?

dziekuje

Basia

Do Basia : Gratulacje !! mam tylko takie pytanko do CIebie . Jak długo czekałas na EAD ( pozwolenie o prace ), niecierpliwie sie troszke bo własnie zaoferowano mi calkiem niezła posadkę , ale bez tego ani rusz ;)

Wiec tak ja tez otrzymałam list z USCIS na 7 grudnia. :) W tym miejscu chcialam serdecznie podziekować wszystkim ludziom z tego forum którzy w mniejszy albo wiekszy sposób przyczynili sie do sytuacji w której sie teraz znajduje , tzn wyznaczenie terminu o upragnioną GC ,po ślubie z obywatelem ( właściwe przy składaniu o Adjustment of Status jeszce z rezydentem :D ) szczególnie wielkei dzieki za rady i wparcie od P. Kariny i sly6 . teraz czekam z niecierpliwością na interview, przejrzałam troche postów , jestem dobrej myśli :) A tymczasem lecę przjrzeć dokumenty .... ( ahaa... Zabieram ze sobą orginały i kopię wszystkich dokumentów które do tej pory wysłalam i dodatkowych : bank statment, rachunki , medical insurance , listy, kartki pocztowe i zdjęcia.)

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Juz po interview......nie dostalismy odpowiedzi - ma przyjsc w liscie, bo ta Pania stwierdzila, ze ma duzo spraw do przeanalizowania we wszystkich dzisiejszych ,,przesluchaniach,,. Ja sie oczywiscie denerwuje - bo chcialabym odpowiedz teraz. Nie wiedzialam, ze bedziemy musieli czekac na odpowiedz. Maz mowi, ze wszystko poszlo dobrze. Nie rozdzieli nas i na wszystkie odpowiedzi - odpowiedzielismy poprawnie. Spotkanie mielismy wyznaczone na 8.45am - weszlismy o 9.25. Samo spotkanie trwalo moze z 15 minut.

Co do pytan, to mielismy takie:

1. Kiedy ja przybylam do USA i w jakim celu?

2. Imiona moich rodzicow i moja data urodzenia.

3. Jak sie poznalismy.

4. Jaki jest nasz adres.

5. Czy bylismy gdzies razem na wakacjach? (tu pokazlismy zdjecia - i opowiedzielismy o tym, gdzie co i jak)

6. Czy mamy wspolnie dzieci.

7. Poproszono nas o supporting documents

8. Pytano, gdzie maz pracuje

9. Kilka pytan do meza z czasow zanim sie poznalismy.

to chyba tyle....jak mi sie cos jeszcze przypomni to jeszcze dopisze.....teraz ide nadal sie stresowac....nie mam pojecia kiedy dojdzie decyzja....;/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...