Skocz do zawartości

Zmiany W Skilled Worker I Nie Tylko ...


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy później...

  • 8 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

System imigracyjny Kanady jest kompletnie z doopy wzięty. Najwyraźniej "góra" nie widzi w czym tkwi prawdziwy problem. Imigranci borykają się z kretyńskimi przepisami, jako że w Kanadzie trzeba miec licencję nawet na czyszczenie kibli, a nostryfikacje i ewaluacje ciągną sie latami.

W związku z tym (oraz kosztami życia) porzuciłam plany o przeprowadzce do Kanady już dawno temu ;) Jeżdżę na wakacje, bo mam tam b. dobrych znajomych.

Poza tym Kanadyjczycy mają chyba jakis kompleks USA, bo każdą rozmowę zaczynaja od tego jak to u nich jest wspaniale, a w USA strasznie. O polityce z nimi nie pogadasz, bo albo ich to nie obchodzi, albo mówią że government wie co robi. Znacie kawał o tym jak opróżnić basen pełen Kanadyjczyków? Trzeba powiedzieć "proszę wszystkich o opuszczenie basenu" ;)

Takie małe OT popierdziewanko z mojej strony. Kanada rozczarowała mnie, choc nadal uważam że to piękny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze Pani admin, jakze milo jestem zaskoczony ta blyskotliwa wypowiedzia (zadnej ironii)

Podpisuje sie wszelkimi konczynami, a co do dowcipow to wole ten o barze, juz opowiadalem ale powtorze:

-Jak poznac Canucka

-idziesz do baru i kopiesz kazdego w dupe ,ten co powie pierwszy "I'm sorry" to Kanadyjczyk :D

Jedno i to samo, Canucki sa pasywnymi dojnymi krowami. Jak ich przycisnac to sie przyznaja ze widza problem tam gdzie i ja go widze, ale ich reakcja to wzroszenie ramionami i powiedzenie "this is how it is"

Kanada to niedorobione USA, wydaje im sie ze sa lepsi, a tak naprawde gdyby nie Athabasca Sands i pare innych scinali by sosny i byli turystycznym skansenem

Nie mowiac juz o Quebecu, ktory istnieje tylko dlatego ze pussy federal government oplaca ich wybryki, ale bezczelne sa gnojki jakich malo na swiecie

Jak to mowil klasyk: w dupach sie poprzewracalo

Moim zdaniem to wszystko olejowe ekonomie typu Kanada czy Australia za 10-15 lat szybkim tempem sie stocza po rowni pochylej, nie iwestuje sie ani w infrastrukture, ani w innowacyjnosc, a do tego utrudnai sie wartosciowym ludziom emigracje, lekarze czy architekci pracuja jako taksiarze czy dowoziciele mebli. Ludzie sie kiedys obudza i oleja ten skansen. We'll see who is laughing last.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...