Skocz do zawartości

Prawo Arizony Dzieli Amerykanów


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Siedemdziesiat procent (plus) amerykanow jest za ustawa przeciwko nielegalnej imigracji.

Jesli badania jakiejkolwiek grupy badawczej pokazuja inaczej to nie pisza ze wielu z badanych to NIELEGALNI.

Mam okazje odwiedzac wielu znajomych Amerykanow w upstate NY. 100%z nich jest za ustawa Arizony i nie maja zadnego problemu z ta ustawa. Wrecz przeciwnie.

Wszelkie wyniki pokazujace nizsze dane sa NACIAGANE!

Amerykanie kochaja imigrantow bo USA sa krajem imigrantow ale LEGALNYCH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

from "Concerned Citizens of the United States"

http://www.azcentral.com/news/articles/201...immigrants.html

Coraz wiecej i wiecej obywateli USA ma dosc nielegalnych. Coraz czesciej mowi sie o przewrocie politycznym a nawet przewrocie

http://www.americanthinker.com/2010/06/rumors_of_a_coup.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam wielu amerykanow, ktorzy sa przeciw tej ustawie, w tym takze bylych gliniarzy. Moim zdaniem USA ma problem z nielegalnymi, ale nie jestem przekonana do sposobu w jaki AZ sie za to zabrala. Wiec ja jestem bardziej przeciw niz za. Gal prosze uszanowac moja opinie, kazdy moze miec inne zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam wielu amerykanow, ktorzy sa przeciw tej ustawie, w tym takze bylych gliniarzy. Moim zdaniem USA ma problem z nielegalnymi, ale nie jestem przekonana do sposobu w jaki AZ sie za to zabrala. Wiec ja jestem bardziej przeciw niz za. Gal prosze uszanowac moja opinie, kazdy moze miec inne zdanie....

szanuje twoja opinie i opinie tych bylych stojkowych gliniarzy tez

tymczasem

Michigan, Alabama, Florida, Nebraska, Pennsylvania, South Carolina, South Dakota, Texas and Virginia, as well as the Northern Mariana Islands support arizona law, and support is growing

http://news.yahoo.com/s/ap/20100715/ap_on_...igration_states

plus taka sobie informacja

It's well known that, should amnesty be granted to the 12 to 30 million illegals living among us, Barack Obama and his fellow travelers would capture virtually all their votes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz napisac, co im sie w niej nie podoba?

Jak juz wspomnialam, kazdy zdaje sobie sprawe z problemu nielegalnych i ja takze wiem, ze jesli chca cos z tym zrobic to powinni dzialac ale legitymowanie kazdego, kto moze byc podejrzany o nielegalny pobyt nachodzi mi troche rowniez pod rasizm i dyskryminacje. Kazdy z bylych oficerow ( przynajmniej z tymi ktorymi rozmawialam) ma swiadomosc, ze prawo do legitymowania i aresztu bedzie wykorzystywane do bolu, tak przynajmniej twierdza, rowniez ze zdziwinieniem uslyszalam, ze danie policji wiecej prawa nie zawsze jest dobrym wyjsciem. Uwazaja ze zastraszanie, nadagywanie nielegalnych nie jest sposobem na walke z przestepczoscia wsrod nich, a jednak wspolpraca jest lepszym rozwiazaniem.

Nigdy nie pracowalam w policji, nie mam doswiadczen z nimi zwiazanych, nie wiem jak dzialaja, jak mysla, slysze tylko od osob ktore mialy cos w tym wspolenego.

Nikt jednak nie ma watpliwosci, ze problem jest i nalezy cos z tym zrobic. Jesli policja znana byla by jedynie z dobrego serca, pomocy i dobra spoleczenstwa moze nie bylo by tylu przeciwnikow, ale niestety sa znani rowniez z przemocy, wykorzystywania swojej odznak, agresji, rasizmu i takze braku uczciwosci. ( NIE WSZYSCY)

p.s.zgadzam sie z nakladaniem kar na pracodawcow ktorzy zatrudniaja na ciemno

nie wiem tez dlaczego IRS nigdy nie zostal polaczony z immigration, wielu placi podatki, dostaje ich zwrot a siedza tu nielegalnie, weryfikowanie statusu KAZDEGO pacjenta w szpitalach i ucznia w szkolach itp. Wierze ze jest mnostwo innych sposobow na wychwycenie nielegalnych, trzeba je tylko wyszukac i chciec w zycie wprowadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wspomnialam, kazdy zdaje sobie sprawe z problemu nielegalnych i ja takze wiem, ze jesli chca cos z tym zrobic to powinni dzialac ale legitymowanie kazdego, kto moze byc podejrzany o nielegalny pobyt nachodzi mi troche rowniez pod rasizm i dyskryminacje.

Widzisz, legitymowanie kazdego jak piszesz calkowicie wyklucza jakikolwiek rasizm i dyskryminacje. Logika.

Senat Arizony wprowadzil wyrazny zapis do tego prawa wykluczajacy profilowanie rasowe.

"A law enforcement official or agency of this state or a county, city, town or other political subdivision of this state may not consider race, color or national origin in the enforcement of this section except to the extent permitted by the United States or Arizona Constitution."

(section 2, title 11, chapter 7, article 8 B )

Uwazaja ze zastraszanie, nadagywanie nielegalnych nie jest sposobem na walke z przestepczoscia wsrod nich, a jednak wspolpraca jest lepszym rozwiazaniem.

Moim natomiast zdaniem wszystkich tych przestepstw by wogole nie bylo gdyby ci nielegalni (tak sprawcy jak i ofiary) wrocili do swoich krajow.

A wtedy policja moglaby zajac sie zapewnieniem bezpieczenstwa podatnikow.

p.s.zgadzam sie z nakladaniem kar na pracodawcow ktorzy zatrudniaja na ciemno

nie wiem tez dlczego IRS nigdy nie zostal polaczony z immigration, wielu placi podatki, dostaje ich zwrot a siedza tu nielegalnie, weryfikowanie statusu KAZDEGO pacjenta w szpitalach i ucznia w szkolach itp. Wierze ze jest mnostwo innych sposobow na wychwycenie nielegalnych, trzeba je tylko wyszukac i chciec w zycie wprowadzic.

No to jakas platforma porozumienia miedzy nami jest, bo uwazam tak samo.

Dodatkowo, Arizona nie tworzy niczego nowego, jest to tylko przeniesienie istniejacego prawa federalnego na poziom stanu.

Powstanie SB 1070 spowodowane bylo faktem, ze rzad federalny nie wywiazuje sie ze swoich konstytucyjnych obowiazkow.

Wszystkim zainteresowanym tematem polecam natomiast tekst ustawy SB 1070 zamiast komentarzy na CNN. Badzcie lepsi niz E. Holder.

http://www.azdatapages.com/sb1070.html#document/p1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...