Skocz do zawartości

Wspólne Zwiedzanie Nyc/ Od Połowy Września


pzczolkamaja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Szukam osób, które od połowy wrzesnia będą w NY lub juz przebywaja i maja troszkę wolnego czasu. Z chęcia nawiążę nowe kontakty w celu spędzenia miło czasu np w Central Parku oraz wspólnego zwiedzania. Jestem wesoła, towarzyską dziewczyną i mam 27 lat. Lubie poznawac ludzi, "włoczyć się" po świecie i zwiedzac. Są jacys chętni do wspólnych wojaży lub chociaż na kawę??? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
Witajcie. Szukam osób, które od połowy wrzesnia będą w NY lub juz przebywaja i maja troszkę wolnego czasu. Z chęcia nawiążę nowe kontakty w celu spędzenia miło czasu np w Central Parku oraz wspólnego zwiedzania. Jestem wesoła, towarzyską dziewczyną i mam 27 lat. Lubie poznawac ludzi, "włoczyć się" po świecie i zwiedzac. Są jacys chętni do wspólnych wojaży lub chociaż na kawę??? Pozdrawiam!

Hej, ja będę w USA we wrześniu i wybieram się na parodniową wycieczkę do NY. Też szukam kogoś, kto chciałby wspólnie pozwiedzać miasto itp. Jeśli nadal szukasz, pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...