Skocz do zawartości

.. Jakie Sa Szansa Na Dostanie Wizy Kiedy Juz Raz Przekroczylam Pobyt ?


mmalibuu

Rekomendowane odpowiedzi

.. witam :))) nie wiem jakie mam szanse na dostanie wizy ;/ bylam w stanach przeszlo 4 lata temu na wizie turystycznej . na lotnisku w Chicago pani wbila mi termin 2och tyg ;( ale zostalam ROK czasu na prosbe cioci i wojka do ktorych wtedy lecialam ( od ktorych dostalam zaproszenie ) .. pobyt zostal przedluzony na zasadzie wspolpracy ze szkola jezykowa GOAL treining .. ( czy to znaczy ze bylam na wizie studenckiej ? ) niestety nie pamietam na ile .. teraz mieszkam juz prawie 2gi rok w anglii ale bardzo chcialabym wrocic do USA . niestety nie wiem czy moge sie ubiegac o wize po zaszlej sytuacji ;/ jaka bylaby najlepsza ku temu opcja .. ? ( czy jest jakas roznica w staraniu sie o wize z Polski a z Anglii? ) jaka wiza .. ? i jeszcze jedna uwaga .. przy rejestrowaniu sie w przychodni powiedziano mi ze mam niewazny paszport .. a data wskazuje na to ze jest wazny do 2012 . czy to mozliwe ze starcil waznosc w momencie mojego wylotu ze stanow ? .. z niecierpliwoscia czekam na odp ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stracil waznosc w przychodni ale jakiej przychodni?jak masz wazny paszport to ktos Cie musi robic w balona bo sam pobyt nawet nielegalny nie ma to wplywu ..

kolejna sprawa moglas nie miec wizy studenckiej a mogli Ci zalatwic przedluzenie pobytu,,musisz sie tego dowiedziec jak kto bylo bo od tego duzoo zalezy,,czy mialas zakaz wjazdu oraz ile On moze trwac lub tez sie skonczyl

a co Cie trzyma w Angli,,praca,szkola?bo to sie bierze pod uwage .jak tez umiesz jezyk angielski..znow bedziesz leciec do Wujka i Cioci?ile wpisalas w ds 156 ze bedziesz a bylas o wiele dluzej wiec takie cos tez wez pod uwage bo piszesz jedno a robisz cos innego i czasami takie cos sie bierze pod uwage..

A Ciocia z Wujkiem nie wiedzieli ze jak bedziesz nielegalnie to mozesz nie wleciec juz do USA dluzszy czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Polski paszport to dokument wydawany przez wladze polskie i nie ma sie to nijak do czegokolwiek w USA, oprocz tego ze jako obywatelka Polski jest to twoj dokument tozsamosci. Druga rzecz ciocia z wujkiem nie musza wcale znac sie na prawie imigracyjnym albo sami tez sa nielegalnie wiec uznali ze nic to takiego.

Za to co zrobilas legalnie czy nie przedluzylas pobyt jestes odpowiedzialna Ty i tylko Ty. Nie ma roznicy czy starasz sie o wize z Anglii czy Polski jesli jestes obywatelka Polski.

Male masz szanse na wize turystyczna, odnosnie kazdej innej radze sobie dobrze przyponiec co i jak przedluzalas bo z tego co piszesz to groch z kapusta i nie wiadomo jak to ugryzc. Jak mozna nie wiedziec na jakiej zasadzie zostalas rok w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile Ty masz latek dziewczynko? 6? 7? Bo tak można sądzić bo tym co napisałaś; bla, bla, coś tam na dwa tygodnie ale zeszło się rok prawie, a ja nawet nie wiem jak, ciocia, wujek cośtam, cośtam, chyba paszport mam nieważny, bo pani w przychodni tak powiedziała, bla, bla, bla. Ogarnij się zanim o coś zapytasz albo poproś kogoś dorosłego, niech Ci pomoże napisać post następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...