Skocz do zawartości

Miasteczka Przyczep


mojave

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,wiem.Pewnie i tak po jakimś czasie poniosłoby mnie dalej.Ale chcę pomieszkać...pół roku.Pojeździc po okolicach.Nie zdązyłąm obejrzec wszystkich cudów natury w Nevadzie i Arizonie.A takie mieszkanko na osiedlu przyczep to marzenie.Tanio,dziko,inaczej. Dochód mam i dorabiac na czarno nie potrzebuję.Tylko nawet nie wiem ile czynsz taki przyczepowy kosztuje.Dajcie jakies namiary, Bywalcy.Nie mam żadnego amerykańskiego tubylca ...wszyscy uciekli do Polski. :(

Doczytałam,że można znaleźc tzw..trailer parki.Pomóżxie znaleźc aw Nevadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczysz sie z tym ze w "trailer park" mieszka najwieksza lumperka? niewazne czy to duze miasto czy jakas dziura.

moim zdaniem powinnas poszukac jakiegos normalnego lokum w normalnej bezpiecznej okolicy. Roznice w oplatach za wynajem jakiegos mieszkania a przyczepy beda minimalne.

Jesli jednak na upartego szukasz takich miejsc to poprostu wpisz w google nazwe miasta jakie cie interesuje plus trailer park i bedziesz miala liste takich osiedlii telefoniw do zrzadcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko...twoj wybor.

A zastanawialas sie w jakich okolicach chcesz mieszkac? Z doswiadczenia podpowiem ci okolice Reno/Carson valley/smith valley. Stad blisko do yosemite, Lake Tahoe ale tez na pustynie polnocnej nevady czy w druga strone do doliny smierci. Chyba najlepsza lokalizacja na baze wypadowa zeby zwiedzic zarowno pustynie jak i gory sierra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo..dzieki.To jest pomysł.Chce zjeździc Nevade iArizonę...nie byłam na pustyni kolorowej,nie widziałam doliny smierci.Jechałam route66 ,spędziłam noc i dzieć na dnie Wielkiego Kanionu.Mieszkałam miesiac aw Vegas,potem w San Diego.znasz jakieś małe mieściny albi capmy w okolicach Carson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...