Skocz do zawartości

Career Training


Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 18 marca jestem w NY na programie career training. 

do konca tego roku zarobilem troche ponad $40000, potracono mi podatku okolo $6000.

1 raz w PL bylem (liczac od marca 18) po jakis 7 miesiacach na weekend.

Obecnie dalej kontynuuje CT w NY.

Gdy wyslalem zapytanie do TaxcBacx.com o wielkosc zwrotu podatku jaki mi przysluguje... wyliczyli, ze jest to kwota $400...

Nie wiedzialem, czy sie smiac czy plakac hehe

Powiedzcie mi prosze, czy na CT rowniez przysluguje mi 100% zwrot podatku jak to mialo miejsce na W&T?

Jakie polecacie firmy, dzieki ktorym odzyskam jak najwieksza ilosc podatku?

Pozdrawiam, 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Szczerze to myślę, że będąc na takim, a nie innym programie można liczyć na 100% zwrot! Jeśli chodzi o taxback to ja bym tą firmę omijał szerokim łukiem. Mam za sobą już kilka wyjazdów w&t, z początku korzystałem z taxback, ale te ich prowizje, wygórowane opłaty za przelewy bardzo mnie zniechęciły. Długo szukałem "alternatywy", lepszej firmy i chyba znalazłem: zwrotpodatku.pl

Wyślij do nich zapytanie. Na pewno pomogą i wyliczą zwrot dla Ciebie! Mam do nich kod zniżkowy, jeśli będziesz potrzebował, podeślę na PW.

Z innej strony jak i z jakim biurem trafiłeś na CT??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi!

Napisalem do kilku firm w celu wyceny... poczekamy troche i dam znac jak dostane odpowiedzi...

Dobrze by bylo uzyskac wiecej niz 400 baksow zwrotu :(

Przy okazji prosze o pomoc osoby reprezentujace firmy ubiegajace sie o zwrot podatku by rowniez wypowiadaly sie w tym temacie, PM mile widziane.

Pozdrawiam !

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...