Skocz do zawartości

Transport Gratów Do Us Przy Wyjeździe Na K1


kzielu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to właściwie forum, ale może ktoś polecić jakąś firmę do przetransportowania gratów z Polski do Ohio ? Dużo ich nie będzie, ale wystarczająco żeby nie próbować zabrać tego ze sobą samolotem...

Pozdrowienia,

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu zastanow sie czy warto placic za transport tych gratow moze lepiej bedzie odpuscic sobie i kupic cos na miejscu.

Zastanawiałem się - mam sporo książek które chcę zabrać, rower warty ~$3k to też nie jest coś co chciałbym porzucić a po przyjeździe będę miał sporo innych wydatków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się - mam sporo książek które chcę zabrać, rower warty ~$3k to też nie jest coś co chciałbym porzucić a po przyjeździe będę miał sporo innych wydatków...

Ja sie przeprowadzalam do Stanow okolo 1,5 roku temu i tez mialam mnostwo rzeczy ktore trzeba bylo przewiezc.

My skorzystalismy z firmy Vanguardlogistics. I teraz tak, nie wiem gdzie mieszkasz w Polsce, ale my mieszkajac w Warszawie dowiezlismy

nasze rzeczy do ich skladu w Warszawie na Bialolece sami. Zostaly one wrzucone na palete i ofoliowane. Za 170 kg. na palecie do Los Angeles

przewoz droga morska zaplaciclismy okolo 700 zlotych. Ale tu jest kruczek, gdyz zeby odebrac te rzeczy juz w USA trzeba uiscic oplate w USA

i nas ona wyniosla okolo 280$.

Takze tyle koszty. Jesli chodzi o fachowosc to bez dramatu, ale poniewaz nasza agentka nie dopilnowala wszystkich formalnosci

rzeczy dotarly do nas zamiast po 3-4 tygodniach po okolo 2 miesiacach aczkolwiek w dobrym stanie i bez zaginiec.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

hej!

ktoś ostatnio wysyłam swoje rzeczy paczka Pocztą Polską? Zastanawiam się ile będzie szla taka paczka drogą morską. I jeszcze jedno - co wpisywaliście w rubryczce tam gdzie trzeba wymienić zawartość paczki? Są tam raptem 3 pozycje, a wiadomo że mam więcej innych rzeczy niż np. tylko książki, buty, ubrania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej!

ktoś ostatnio wysyłam swoje rzeczy paczka Pocztą Polską? Zastanawiam się ile będzie szla taka paczka drogą morską. I jeszcze jedno - co wpisywaliście w rubryczce tam gdzie trzeba wymienić zawartość paczki? Są tam raptem 3 pozycje, a wiadomo że mam więcej innych rzeczy niż np. tylko książki, buty, ubrania..

Poczta Polska jest do dupy. Tyle w temacie.

Napisz jakie kategorie - ksiazki, ubrania... Oby tylko nie wysylac zakazanych rzeczy (sprawdz w necie). Poza tym pamiietaj ze taka paczke moga Ci otworzyc na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysylasz cos, to kaza Ci priorytetem, mowia ze bedzie szlo 10-14 dni, a tak naprawde bedzie szlo 3 tyg albo wcale nie dojdzie :) a i jeszcze moga okrasc te paczki (to tylko slyszalam ale to fakt).

Jak ja cos wysylam z US do PL to idzie tydzien, max 10 dni :) ze zwyklym znaczkiem ktory kosztuje troche ponad dolara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...