Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a jaka jest roznica pomiedzy bagazem podrecznym a bagazem glownym i sprawa lekow?bo ja nie widze zadnego-jesli nalezy miec cos takiego jak zaswiadczenie lub tez recepte to nalezy takie cos miec,nawet jak wlozysz takie cos gleboko do torby,,w przepisach nic nie ma o bagazu podrecznym-glownym..jest o lekach przewozonych

jesli masz miec ten lek ze soba to miej chociaz ta recepte

ale gdzie Ty mieszkasz ze nie masz nawet kolo siebie lekarza rodzinnego ktory moze wystawic Ci zaswiadczenie po lacinie napisane-lek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dagnoza nie jest jeszcze w 100% znana...jest tutaj ogrom lekarzy ale na wszystko trzeba czekac a do mojego LOtu pozostalo 13 dni.... wiec nie wiem co mam robic w takiej sytuacji

no a wiec co moga mi zrobic jak bym nie mial wogole zaswiadczenia ? ( jak zaswiadcznie po lacinie ? a co on z tego bd wiedzial ?? =.= )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to sam nie wiem ;/ nie jestem az takim profesionalista z tym angielskim nie powiem ucze sie juz troche jezyka prawie codzinnie grywam w gry onnline w kotrych gadam po angielsku -gadam o wszystkim no ale stres robi swoje nie bede znal jakiegos slowka i lipa

sly co mi radzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci juz napisalem,masz na tyle czasu duzo aby isc do swojego lekarza rodzinnego,moze przeciez wystawic recepte na ten inhalator?czy cos co masz jeszcze na recepte.

jestem od dawna u lekarzy w roznych sprawach i nie spotkalem sie z takim czyms aby lekarz ktory mnie zna-badal nie wystawil mi czegos,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...