Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

Diękuję Wam bardzo za pomoc i cenne wskazówki.Druki juz wydrukowałam i spiszę sobie Wasze wskazówki krok po kroku i powinno być ok. Co do lotu wolała bym bez przesiadek ale mialam bilet kupiony tydzien przed wylotem , a z przesadką był by duzo drozszy więc nie mialam wyjscia.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja zawsze mialam lot do Usa przez Frankfurt i wydaje mi sie ze lotnisko nie jest zbyt zawile. Jest dosc duze ale wydaje mi sie dosc latwe do rozszyfrowania. 1h na przesiadke to nie duzo ale jesli samolot z Warszawy nie bedzie mial opoznienia to dasz rade bez problemu. Moj samolot z Poznania kiedys mial opoznienie i mialam tylko 30 min na przesiadke i dalam rade :) samolot zostal poinformowany o opoznieniu i specjalnie na nas czekano i wywolywano ludzi z kolejki poza kolejnoscia i kierowano w kierunku gate'a. Tak dla podniesienia na duchu, pani w Warszawie przy wydaniu biletu odpowie na kazde watpliwe pytanie oraz poinformuje o numerze terminala i gate'a jesli bedzie wyznaczony. Czasem zdarza sie ze gate nie jest z gory okreslony i nalezy patrzec na monitory z lotami we Frankfurcie i czekac az sie numer gate'a ukaze. Nie zdarza sie to czesto ale mi sie zdarzylo ;)

Glowa do gory bedzie dobrze. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec 2010 - mój pierwszy w zyciu lot samolotem, z Warszawy do San Francisco i pierwsza przesiadka wlasnie we Frankfurcie. Tez sie troche stresowalem ale naprawde nie ma czym bo jest wszystko tak oznakowane ze kazdy sie zorientuje. Dasz rade! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja również miałam przesiadkę w Frankfurcie (sierpień 2010r). Pamiętam te same pytanie zadałam na forum. Bardzo się bałam-był to mój pierwszy lot samolotem. Oprócz przesiadki w Frankfurcie miałam tez przesiadkę w Amsterdamie. Lotnisko w Frankfurcie ogromne ale miałam 1 godzinę na przesiadkę na tym samym terminalu i oprócz wizyty w WC zdążyłam również zjeść batonika i pooglądać wystawy w sklepie. Oczywiście po wylądowaniu prawie biegłam do bramki bo myslałam że nie zdąże ale dotarłam jeszcze przed czasem.

Nie obawiaj się będzie dobrze i napewno zdążysz.

Ps Moja znajomość jężyków jest kiepska ale jakos dałam radę. Przede wszystkim nie wolno panikować.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za słowa pocieszenia mam 2,5 godz.na przesiadkę najbardziej obawiam się tego czy bede wiedziaław którą stronę mam się udać czy nr bramki dostanę na lotnisku w wawie itp.lece z 2 dzieci i chciałabym zeby była to dla nich przygoda a nie panika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Warszawie dostaniesz kartę pokładową na lot z Frankfurtu (a powinnaś dostać), to najprawdopodobniej będzie tam numer bramki, do której musisz się udać na lotnisku we Frankfurcie.

Ale koniecznie sprawdź to już na lotnisku we Frankfurcie. Bo bramka może ulec zmianie.

Nie będziesz miała z tym problemów, bo na monitorach wyświetlane są wszystkie informacje. Jeśli jednak przy Twoim locie nie będzie jeszcze wyświetlonej informacji o bramce (bo np. będzie jeszcze za wcześnie), to będziesz musiała trochę poczekać, a w międzyczasie sobie usiąść, albo pójść z dziećmi do toalety :)

2,5 godziny to dużo i na pewno ze wszystkim zdążysz... Bez najmniejszej paniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...