Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...

witam was wszystkich moi kochani !

otóż mam pewien dylemat i chcialbym poprosic o pomoc :)

Również mam przesiadke we Franfurcie (dodam że lece z rzeszowa do new york (jfk)i troche sie boje ze nie trafie tam gdzie trzeba :) mam już bilet i wygląda to tak :

TO Z RZESZOWA DO FRANKFURTU:

SERVICE:LUFTHANSA LH 1385 DATE : 25JUN FROM:RZESZOW TO:FRANKFURT TERMINAL 1 DEPART : 145P ARRIVE: 330P

TO Z FRANKFURTU DO NY

SERVICE:LUFHTANSA LH 404 DATE: 25JUN FROM FRANKFURT TERMINAL 1 TO: NEW YORK JFK TERMINAL 1 DEPART: 505P ARRIVE 740P

AIRCRAFT :BOEING 747-400 SEAT 54J

tak to wyglada (jeszcze jest powrotny ale jak juz dolece tam to bede wiedzial o co chodzi)

i nie wiem wlasnie to LH404 to juz numer tej bramki czy jak ???

za odpowiedzi bardzo dziekuje :*:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LH coś tam to numer lotu.

Numer bramki poznasz, kiedy będziesz odprawiał się w Rzeszowie i dostaniesz kartę pokładową na oba loty 'do'. Ale potem sprawdź ją jeszcze po przylocie, bo w międzyczasie może zostać zmieniona.

A duża i czerwona czcionka jest niewskazana na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wyglada (jeszcze jest powrotny ale jak juz dolece tam to bede wiedzial o co chodzi)

i nie wiem wlasnie to LH404 to juz numer tej bramki czy jak ???

To numer lotu. Numer bramki będzie na karcie pokładowej, radzę też zerkać na ekran z odlotami, bo bramka może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odpowiedzi masz w tym wątku.

Możesz też sobie wejść na stronę lotniska i zobaczyć, jak wygląda.

Bez względu na to, czy samolot wyląduje przy rękawie, czy nie, to i tak znajdziesz się na terminalu, bo autobus Cię tam dowiezie. Przylot i odlot masz z tego samego terminala, więc po całym lotnisku biegał nie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie karty? Pokładowe?

To są 'dokumenty', które uprawniają Cię do wejścia na pokład samolotu. Dostaniesz je przy odprawie biletowo-bagażowej na lotnisku w Rzeszowie.

A I-94 i deklaracja celna to druki, które będziesz musiał wypełnić w samolocie (na trasie Frankfurt - Nowy Jork) i oddać urzędnikowi imigracyjnemu w czasie odprawy już po wylądowaniu.

Na stronie LOTu jest wszystko po polsku wytłumaczone. Wydrukuj, albo spisz sobie to, bo w Lufthansie nie będziesz miał polskiej instrukcji:

http://www.lot.com/web/lot/visa-and-customs

I pamiętaj, żeby na pokładzie samolotu do NY prosić o biały druk I-94.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...