Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam wszystkich forumowiczów :)

hmm ja wczoraj umówiłem się na rozmowę z konsulem w Krakowie( środa 9:15 ) jadę razem z mamą (mam 15 lat) trochę się boje ze nie dostane,a chciałbym odwiedzić mojego brata który jest w NY ;)

jak będe po to napisze jak było :D

PS:hmm takie pytanie do was moi drodzy,jakie dokumenty najlepiej ze sobą wziąść ?? mam na myśli,że mama bierze wyciągi z pracy,a ja na przykład legitymacje szkolną(jestem w gimnazjum) no wiecie żeby nie było jakiejś gapy... za odpowiedzi serdecznie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dostaniesz bo brat jest nielegalnie,polecial na wizie turystycznej-studenckiej,na work i travel -zostal i zalegalizowal sobie pobyt?...

ktos juz byl w USA inny lub tez nie dostal wizy

te dokumenty ktore masz wystarcza,nawet Twojej mamy moga sie nie spytac o to co wymieniles bo rozmowa jest wazna a nie jakies kwity .wiec na to zwroc uwage oraz Twojej mamie ,aby wrazie czego tak samo odpowiedziec-odpowiadac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wize ta dostal w Polsce czy tez zmienil status w USA na studenta?

to masz ten plus ze jest tam legalnie oraz ze sie uczy wiec placi za swoja nauke,,

kolejna sprawa to przygotowanie sie do rozmowy tzn gdzie bedzie mieszkac,co robic tam,co robisz w Polsce.

pamietaj ze odpowiadasz na pytania zadane .a i aby sie zgadzalo to co wpiszecie w ds 160 a nie ze wpiszecie ze jedziecie na 1 miesiac a powie sie ze moze i 3 miesiace bedziemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze owy status zmienil w USA co do tych pytan troche sie boje ze powiem jedno slowo za duzo i bedzie kaszana tzn co do wniosku to mam wiedziec na ile wpisalem gdzie jade i takie tam ??\aa i jeszcze jedno jak staramy sie o wize turystyczna to musze znac jaqkies ciekwae miejsca zeby mu powiedziec co bym chcial zwiedzic bo tak ostatnio gdzies wyczytalem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do miejsc to mamy ere internetu wiec nie bedziesz miec trudnosci aby cos dla siebie wybrac

dobrze jest powiedziec co by sie chcialo zobaczyc,zwiedzic

mozesz tez powiedziec ze brat Was gdzies zabierze i ze to jest niespodzianka :)

co do mowienia to pamietaj aby w miare to bylo skladne bo wiadomo mlody i stres moze byc roznie ale masz na tyle czasu aby sie zastanowic i pomyslec ..

a nawazniejsze to aby miec usmiech,pozytywne nastawienie ..

co do wniosku to podajesz na ile lecisz,kiedy,gdzie bedziesz mieszkac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj moze byc roznie z tym

zalezy na kogo trafisz i z kim masz doczynenie oraz czasami po rozmowie

nie ma napisane ze przez to wizy nie otrzymasz ale nie ma tak ze to jest jakis plus,plus jest taki ze jest tam Twoj brat legalnie

i teraz jak wyjdzie ze tak samo Ty zrobisz to mozesz wyjsc bez wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki no nic bede probowac jak niedostane to trudno,trzeba zyc dalej ogolnie to ja chcialem na wakacje jechac a nie zeby uciekac na stale do US ^^

jak wroce z Krakowa to opisze krok po kroku jak bylo no i opisze rozmowe z konsulem jak przebiegala(napewno sie komus przyda) pozdrawiam serdecznie

dzieki sly :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...