Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na początku chciałem Wszystkim podziękować za wszelką pomoc uzyskaną na forum bez której efekt spotkania mógłby być całkiem inny ;)

Centralny jest dwie ulice od ulicy Pięknej. Idziesz Al. Jerozolimskimi do Marszałkowskiej i tam w prawo następnie cały czas prosto i po prawej stronie będzie ul. Koszykowa a po lewe stronie(Marszałkowskiej) Piękna. Nie da się nie zauważyć tłumu ludzi na chodniku czekających na wejście do konsulatu. Ja ten odcinek pokonałem dzisiaj w kilka minut bo spieszyłem się na pociąg powrotny.

Zdecydowana większość wychodziła z kwitkiem DHL. Jakkolwiek zdecydowanie mogę potwierdzić zdanie, że wszystko zależy na jakiego konsula się trafi. Jeden Cię magluje 10-15minut bo były i takie osoby a inne 2minuty i po sprawie-pytania jak z katalogu. Myślałem, że ten konsul który tak dużo osób przerabiał nie da mi wizy-jedna kobieta była mocno zbulwersowana odchodząc od okienka-coś tam rzucała w stronę konsula, że ona już wiekowa osoba a wizy nie dostała. No cóż.

Tak na marginesie. Chciałbym tam częściej bywać z jednego powodu-było na czym oko zawiesić :D :D :D co rusz jakieś piękności przychodziły i to nawet po dwie naraz :D Tam tzn do poczekalni przed okienko. Normalnie la.......... hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wheelbuilder: wiesz czego magluje? Mnie maglował za pierwszym razem (nie dostałem visy), za drugim razem (dostałem pierwszy raz - na rok jednorazową). Jak poszedłem następny raz i wróciłem w terminie to pytania zadawał chyba dla samego gadania bo coś sobie klepał w komputer i po 30 sek. dawał kwit od kuriera. Za trzecim i czwartym to samo ;) idę piąty i mam dziwne obawy, sam nie wiem czego bo nie kwalifikuję się na odmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...