Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki raz jeszcze ,tak jak mowicie trzeba miec duzo szczescia,moze to jest tak ze to ja zabardzo chce by oni przyjechali zobaczyli ze zycie w usa nie takie latwe jak im sie wydaje:)Niechce ich do pracy a jedynie w odwiedziny ,ale pogadac to my sobie mozemy.Wlasnei w tym sek ze oni nie chodza co miesiac tylko raz w roku a nawet ostatnio byla przerwa 2 lata.Mysle ze predzej zniasa te wizy niz im dadza w ambasadzie ,A wlasnei przypomnialo mi sie ze ost raz ojca zapytali skoro syn jest tak dlugo to czemu znie zrobi obywatelstwa i nie wysle petycji na pana?:)co ma taki czlowiek odpowiedziec heh,no nic ja jestem za tym by wszystkim dali te wizy niech kazden zobaczy jak tu pieknie ,jak sie kase sle do polski:).dzieki raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no widzicie jak prawo emigracyjne dziala , oni w ambasadzie maja Polakow za ludzi pierwotnych chyba , mowiac niech pan zlozy petycje na ojca ,ktory ma 65 lat , im sie wydaje ze starszy czlowiek chce zapieprzac na budowie albo zrywac azbest , dla kazdego jest logiczne ze czlowiek starszy ma gleboko w d.. zrywanie dachow a chce zobaczyc rodziqne a nie mieszkac w usa , ale w ambasadzie mysla inaczej bo uwazaja ze usa to kraj miodem plynacy i kazdy czy ma 16 cz 65 lat pragnie w nim pracowac nielegalnie , zreszta tak zaklada to smieszne prawo ze kazdy kto staje o wize jest potencjalnym emigrantem do raju i ma udowodnic ze tam nie zostanie ,

co mozna zrobic , ano polonia w us musi glosowac na swoich i polski rzad musi cos zrobic z unia , bo skoro Polacy sa czlonkami uni nalezy ich tak traktowac a nie jako gorszych i zdzierac z nich kase

No i Polacy musza pokazac honor i przestac chodzic po wize , zamiast usa powinni wybierac kanary , wyobrazcie sobie wielka solidarnisc i nikt nie stara sie o wize a w ambasadzie pustki , odrazu by zNiesli wizy i zwolnili polowe urzedasow co nic nie umieja tylko psikro mi i biora za to ciezka kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kizielu chyba nikt glupi tu nie jest i wiwdomo ze chodzi o promesy, dodam jeszcze ze jesli si Polacy sami nie szanuja inni ich nie beda tez szanowac , co obama obiecal pamietacie , co konstytucja uni mowi pamietacie , wiec jakim prawem obywatel uni ma placic prawie 6 setek za sama rozmowe , skoro inny nie placi nic , skoro Polska i Usa to przyjaciele , to od przyjaciol sie kase zdziera i trzeba im swoje konta pokazywac ,a czy jak obywatel Usa leci do Pl musi udowadniac gdzie pracuje ile zarabia ile ma pieniedzy

I na koniec kogo to wina? oczywiscie rzadu polskiego bo sa lizusami Usa i boja sie im nadepnac na odcisk i wprowadzic np vizy za 160 $ do Polski a kazdy kto bedzi w polsce bez vizy i bedzie zlapany zostanie przewieziony do osrodka deportacyjnego jak np wietnamczyk i deportowany , to jest bardzo prosta zasada wzajenmosci ktora stosuje Brazylia i nikt nie ma o to pretensji i wcale nie oznacza ze Pl. i Us nie moga byc sojusznikami , nie ludzcie sie ze zniosa vizy dla Pl to zbyt dobry biznes a kto by rezygnowal z latwych pieniedzy nawet jesli one nie utrzymaja w calosci wszystkich placowek , ale w koncu bez centa nie ma dolara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy stawałem o wizę normalnie wpisując we wniosku, że mam ojca w STANACH NIELEGALNIE. pare dni temu stawalem 4ty raz, juz mi tak nie zalezało, we wniosku nie wpisalem ze jest tam, chociaz jest.

rozmowa nie jak zawssze po 10 minut a tylko 3

pytanie: co robia rodzice - odpowiedz pracuja tu i tu, 0 pytan na temat ojca.

ludzie nie warto w ambasadzie byc uczciwym :)

nie zebym namawiał do kłamstw, ale 3 razy straciłem tyle kasy, tylko dlatego, że chciałem mówić prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po wstepnej rozmowie z biurem Congresmena Quigley jeden z trzech ktory stara sie by PL wstapila do ruchu bezwizowego.Obiecali zajac sie sprawa dosc interesujaca dla nich.wiec zobaczymy co dalej bedzie.Napewno interwencja w Ambasadzie .i pisemne wyjasnienie blokady wjazdu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...