Skocz do zawartości
pnau84

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)

Recommended Posts

18 godzin temu, suszu napisał:

Szkoda, szkoda, spróbuje za rok, może dwa.

Powodzenia życzę.

18 godzin temu, suszu napisał:

Nie tak bardzo czarny scenariusz, bo przed zakupem biletów lotniczych, dowiedziałam się co w przypadku kiedy nie dostanę wizy a będę miała kupiony bilet. Zwrot w Locie jest prawie 100% (zwracają całość poza opłatą manipulacyjną- 95 zł).

No to super!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, jako że ja się zaczytywałam w odpowiedziach przed rozmową to dodam coś od siebie :) 

interview miałam w piątek w Warszawie, 6 października, umówiona byłam na 8, wpuszczono mnie o 7.40. Najpierw bramka, ja miałam tylko dokumenty więc od razu siup dalej przez korytarz do drugiego budynku, tam schodami na dół, młody pan wziął mój paszport, DS'a i musiałam dać nowe zdjęcie bo we wniosku miałam stare z paszportu (jakby ktoś nie miał a musiał dać nowe to tam jest automat, koszt 30zł) na paszport została naklejona naklejka i dostałam numerek 7 (sporo ludzi jak na taką wczesną godzinę!) i najpierw jest okienko gdzie daje sie paszport, zostałam tez zapytana o cel podróży i czy byłam juz w US, następnie drugie okienko z tym samym numerkiem i odciski palców a potem na krzesełko i czekasz na rozmowę z konsulem. Ja trafiłam do miłego Azjaty, przede mną obsłużył 3 osoby i wszyscy odchodzili bez paszportów. Zadawał mi dużo pytań, więcej niż osobom, które były przede mną i szczerze powiem, że już myslalam, że wizy nie dostanę bo 1. w nowej firmie pracuje od kwietnia 2. do stanów jadę w odwiedziny do kolegi, a to mogło być odebrane różnorako 3. do tej pory podróżowałam tylko po Europie. Ale bez zająknięcia odpowiadałam na wszystkie pytania, zgodnie ze stanem faktycznym i na koniec usłyszałam  GRATULUJE, otrzymuje pani wizę :D 

Wczoraj, czyli równo po tygodniu dostałam paszport, promesa przyznana na 10 lat :) 

Jesli mam coś komuś doradzić, to po prostu odpowiadajcie na pytania (bez zbędnych wywodów), uśmiechajcie się, podejdźcie do tematu na luzie i bedzie dobrze :) 

pozdrawiam cieplutko :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz