Skocz do zawartości

Prawo Jazdy W Colorado.


Gość arnold1412

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arnold1412

Witam. Za jakieś kilka miesięcy, być może wybiorę się znowu do Denver na wakacje:). Mam tam rodzinę, Ciotkę i Wujka. Mam ukończone 17 lat, urodziłem się w październiku. Posiadam wizę turystyczną na 10 lat. Moje pytanie brzmi, czy jest jakakolwiek możliwość zrobienia prawa jazdy w tym stanie w mojej sytuacji ? Dziękuje z góry i Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość arnold1412

O ile dobrze przeczytałem, to oznacza , iż nie ma żadnej możliwości, i muszę być ich obywatelem/mieszkać tam/studiować. Cudownie. Dzięki Ameryko

Dzięki za szybką odpowiedź, i pozdrawiam swojego, bo też jestem z Lublina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arnold1412

A co to ten " GC " ?

A ja słyszałem , iż już prawie ich nie ma:(. Wiesz może jakie są to stany ? Może pobliska Nevada czy California ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arnold1412
Co to za sarkazm, jeśli można zapytać? ;)

A nie łaska zdać prawo jazdy tam, gdzie będziesz jeździł, czyli w Polsce, zamiast obrażać się na Amerykę, że jako turysta chcesz się zająć tym, co nie-turystyczne? ;)

Nawiązanie do słynnego "Amerykańskiego snu" . I takie tam moje osobiste doświadczenia ;).

Łaska Łaska, lecz o ile wiem w stanach odbywa się to znacznie szybciej, i lepiej, tym bardziej biorę fakt, iż może w najbliższej przyszłości wyjadę tam na stałe.

Przepraszam za post pod postem, internet mi przerywa.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaska Łaska, lecz o ile wiem w stanach odbywa się to znacznie szybciej, i lepiej, tym bardziej biorę fakt, iż może w najbliższej przyszłości wyjadę tam na stałe.

To jak wyjedziesz na stałe i będziesz miał wizę imigracyjną, bądź też GC (czyli Green Card, czyli zieloną kartę), to będziesz mógł sobie bez najmniejszych przeszkód zrobić prawo jazdy.

Wiza turystyczna to nieco inna bajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arnold1412

Szkoda, bo z tego co wiem, kilka lat temu bez problemów, można było zrobić sobie prawo jazdy w stanach, a potem przeistoczyć je na polskie. I właśnie na wizie turystycznej. Prawo jazdy przydałoby się na już ;) a w przyszłości, to tak jak mówisz, no ale to dopiero w przyszłości.

Jeszcze ostatnią nadzieje pokładam w sly6 , może uraduje mnie mówiąc, iż da się zrobić to prawo jazdy w pobliżu Colorado ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem nie jest w tym gdzie mozna zrobic prawo jazdy a jak zdobyc tam rachunki,ze sie tam mieszka jakis czas

oczywiscie sa osoby ze takie cos proponuja ale czy chcesz sobie tak psuc zycie w USA?

a jak chcesz sie czegos dowiedziec to wpisz sobie w google dmv i dany stan i sam zobaczysz jak jest z tym

np kalifornia

http://dmv.ca.gov/dl/dl_info.htm#BDLP

Nevada

http://www.dmvnv.com/dlresidency.htm

http://www.dmvnv.com/newresident.htm#Residency

to co bylo kiedys to juz legenda ,ale nadal mozesz zmienic prawo jazdy z USA na polskie,musisz aby zdac testy i miec wazne prawo jazdy z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...