Skocz do zawartości

Loty Miedzy Stanami Bez Wizy


bazaspa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam pytanie jak to jest z lotami miedzy stanami bez waznej wizy ? nie mam tez ID

Czy przy odprawie moge pokazac paszport i czy beda sprawdzac legalnosc mojego pobytu.

Chcialbym leciec z Chicago do Las Vegas i nie wiem czy ryzykowac

Prosze o odpowiedz osoby ktore lataly bez waznej wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanie jak to jest z lotami miedzy stanami bez waznej wizy ? nie mam tez ID

Czy przy odprawie moge pokazac paszport i czy beda sprawdzac legalnosc mojego pobytu.

Chcialbym leciec z Chicago do Las Vegas i nie wiem czy ryzykowac

Prosze o odpowiedz osoby ktore lataly bez waznej wizy

Na lotniskach sprawdzaja dokladnie ID . Mozesz pokazac paszport ale ryzykujesz sprawdzeniem . Popatrza na vize i moga wezwac odpowiedniego pracownika.

Moja sugestia --nie lec samolotem . W pociagu podobno latwiej i mniejsze ryzyko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestja w tym ze moj znajomy duzo lata po stanach, on jest legalnie ale czasmi pokazuje sam paszport i nikt nic nie sprawdza.

Mowi ze sprawdzaja tylko dane z biletu i nic wiecej.

Dlatego musze sie upewnic czy aby napewno tak jest.

Moze odezwie sie ktos kto tak latal (na wariata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanie jak to jest z lotami miedzy stanami bez waznej wizy ? nie mam tez ID

Czy przy odprawie moge pokazac paszport i czy beda sprawdzac legalnosc mojego pobytu.

Chcialbym leciec z Chicago do Las Vegas i nie wiem czy ryzykowac

Prosze o odpowiedz osoby ktore lataly bez waznej wizy

Wielu osobom się udaje ale znam wiele przypadków deportacji osób nielegalnych którzy latali liniami wewnętrznymi.To już Twoje ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Darek napisal

sa osoby ze taka latala i moze ktos nawet Ci powie ze lec ale nikt Ci nie da w 100% odpowiedzi ze nic sie nie stanie

mozesz oczywiscie takie osoby sluchac co tak lataja ale jak Cie zlapia to co wtedy bedzie?no cos miales pecha i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...