Skocz do zawartości

Powrot Do Usa Po Przesiedzeniu Wizy


bazaspa

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam wize turystyczna na 2 lata wydana w 2006 roku w tym samym roku wyjechalam do USA i wrocilam do PL w 2010 roku

wraz z dzieckiem (obywatel USA)

Czy sa jakies szanse na moj powrot do USA jestem w Polsce pol roku i nie potrafie sie odnalezc.

Czy biarac pod uwage fakt ze moja corka jest obywatelka moge sie starac ponownie o wize lecz nie turystyczna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

raz piszesz o lataniu a teraz ze wrocilas?

a to pytanie od kogo jest?

czy naprawde wrocilas do Polski?czy jestes nadal w USA

krotka odpowiedz bedzie taka ze masz zakaz wjazdu na obojetnie jakiej wize i to jest na 10 lat..chyba ze postarasz sie o waiver tzn zniesienie zakazu

A jesli nadal jestes w USA to jak Corka bedzie Cie mogla i chciala sponsorowac to zlozy papiery i dostaniesz GC ale jesli zlozy papiery i Ty bedziesz w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jestes jeszcze w USA, to moze cie od tego uratowac slub z obywatelem, bo to "wymazuje" jakby nielegalny pobyt... Jezeli wrocilas to tylko waiver lub probowac za 10lat, chociaz nie powiedziane ze dostaniesz wize

Ja jestem w Stanach, a w tym poscie chodzi o moja siostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak ze

od 180 dni do 1 roku jest 3 lata zakazu

ponad 1 roku nielegalnie jest 10 lat

I teraz mozna isc po wize -wpisac ile sie bylo i sami powiedza ma Pani zakaz wjazdu na 10 lat lub tez powiedza to na lotnisku -jak by wydali wize ale wtedy trzeba sie liczyc z tym ze mozna dlugo i wizy na pobyt staly nie dostac jak wylapia klamstwo we wniosku ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...