Skocz do zawartości

Czy Tampa Jest Bezpieczna?


EwaF.

Rekomendowane odpowiedzi

Moja znajoma wybiera się na miesiąc do pracy do Tampy. Śledzi wydarzenia na baynews9.com i trochę się boi jechać bo jak twierdzi - tam ciągle do kogoś strzelają. Czy to naprawdę tak niebezpieczne miasto?? jak tam żyć by być bezpiecznym? może ktoś z forum tam był i wie jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejezdzałam przez tampe miesiac temu - nie slyszalam strzałow :) nocleg mielismy w pobliskim st petersburg - NIGDY wiecej. wybralsimy w miare dobra siec moteli z uslug ktorej juz korzystalismy wielokrotnie ale w st pete to byla jakas mordownia prawie! potem mieszkalismy na treasure island i bylo super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma wybiera się na miesiąc do pracy do Tampy. Śledzi wydarzenia na baynews9.com i trochę się boi jechać bo jak twierdzi - tam ciągle do kogoś strzelają.

Jak to mowia " nic nie ozywia wiadomosci tak jak trup".Co maja w tej TV pokazac? - ze magnolie kwitna?

TV powinna byc ostatnim zrodlem wiedzy o USA. Czy Tampa jest bezpieczna? - jak wszedzie - niektore okolice tak a niektore nie. Zamiast ogladac glupie wiadomosci polecalbym znajomej jakies oficjalne statystyki (tez zaklamane, ale jednak lepsze niz TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...