Skocz do zawartości

Architekt W Usa A Dokładniej W Nyc


Filip 96

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się spytać o architektów z polskimi studjami w USA (licencje i cała droga by móc tam pracować). Jeszcze o to czy jest na nich zapotrzebowanie w NY czy też nie. Do studjów mam jeszcze kilka lat ale nie sądze aby nawet za ten czas stać mnie by było na collage w USA a stypendium... nie mam najgorszych ocen ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w NY ale wiem jak jest w Chicago. Jeśli trend jest podobny (a przypuszczam że tak) to jest to dziedzina w której obecnie jest ciężko znaleźć pracę. Oczywiście za kilka lat może się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.... Komuś mogło się przydać jeśli się zbiera już teraz na wyjazd no i chciałem zadać to pytanie za rok lub dwa i zobaczyć czy zapotrzebowanie rośnie czy maleje. Ale spytam się teraz czy ktoś się orientuje jakie są zmiany zapotrzebowania na architektów w ostatnich...hm...10 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się orientuje jakie są zmiany zapotrzebowania na architektów w ostatnich...hm...10 latach.

Gdy banki udzielały komu popadnie kredytów na kupno domu, budowało się dużo. Obecnie jest recesja. Buduje się mało, nie tylko domków. Gospodarka stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kryzys powoli bo powoli ale mija. ;)

Kryzys mija, ale wiele czasu upłynie nim banki znów zaczną rozdawać kredyty na prawo i lewo. Póki co budownictwo stoi. Obstawiam że będzie stało długo. Mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...