Skocz do zawartości

Las Vegas


xxtomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za około miesiąc czasu będę w Las Vegas. Przylatuje na dłuższy okres czasu, moze pare lat. Przylatuje trenowac. Sprawa jest nastepujaca, ze wzgledu na to iz nie znam nikogo w USA, bede potrzebowal pomocy. Kogos kto mieszka juz jakis czas w Vegas, zna miasto, jezyk i pomoze mi w czynosciach typu - kupno samochodu, wynajem mieszkania itp. Ktos jednym slowem rowniez dyspozycyjny. Oczywiscie zaproponuje wzamian pare tys $.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze legalnie. Lece na wizie turystycznej ktora juz mam, ale rozmawialem z akademia w ktorej bede trenowal i prezes zapewnia iz nie bedzie problemu ze zmiana wizy na wize dla sportowcow. Dlatego nie wiem ile dokladnie tam zostane. Osoba u ktorej bede trenowal to Randy Couture, dosc wplywowa i znana postac w sporcie w USA. Choc osobiscie z nim nie rozmawialem, ale jesli twierdzi ze takich przypadkow bylo duzo i nie bedzie problemu to chyba mozna ufac temu co mowi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest nastepujaca, ze wzgledu na to iz nie znam nikogo w USA, bede potrzebowal pomocy. Kogos kto mieszka juz jakis czas w Vegas, zna miasto, jezyk i pomoze mi w czynosciach typu - kupno samochodu, wynajem mieszkania itp. Ktos jednym slowem rowniez dyspozycyjny. Oczywiscie zaproponuje wzamian pare tys $.

Pozdrawiam

Może spróbuj http://www.usa.info.pl/profil_search.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...