Skocz do zawartości

Problem Z Legalnością Pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem na w&t w Miami. Strasznie cieżko było znaleźć jakąkolwiek prace, udało sie tylko part time w jednym ze sklepów. Mój spervisor nie chce zatrudnic mnie legalnie " bo mu sie nie opłaca". A ja z braku innych możliwosci zostałam i pracuje zeby mieć jakiekolwiek pieniądze. CICD- mój sponsor z Seatlle cały czas prosi mnie o EIN/ tax number sklepu, kontakt z menadżerem. Nie ma opcji, mój supervisor nie chce podac tych informacji, jedynie potwierdził ze pracuje u niego. Szukam dalej pracy. Ale pytanie jak teraz wyglądać może moj status wizowy, czy to nie bedzie miało jakichs konsekwencji? Co jeśli nie znajde innej pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko załatwiało biurko, jak i organizacje jak i papiery. Maja za zadanie "opiekowac sie" uczestnikami programu podczas ich pobytu, pomagać im. Teraz nie wiem co zrobić, czy można napisać im wiadomość ze zrezygnowałam z pracy bo miałam problem z pracodawca, i co oni na to jeśli wciąż od przyjazdu nie mam legalnej pracy? Obecny pracodawca dał mi tylko raz jeden czek(który na wszelki wypadek zeskanowałam), a druga wypłate płaci w "ratach pod stołem". Lepiej nie mogłam sie usadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...