Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zakladam tego tematu bo mam pytanie, tylko pomysl. Co chwile zakladam jakies pytania bo niby jest watek o K1 ale glownie jest o oczekiwaniu, szansach na dostanie i sprawach "po wlocie"

Chcialabym aby ten temat skoncentrowal sie na calej procedurze, szczegolowo przez kogos opisany ( ja czekam teraz na zatwiedzenie wiec jestem na pierwszym etapie ) wszystko po kolei czyli :

Etap pierwszy : Zebranie dokumetow przez narzeczonego/narzeczona ( czyli tu co DOKLADNIE potrzebujemy, co dokladnie wkladamy do koperty i wysylamy )

Etap drugi : nasza wizyta w ambasadzie ( rozwniez co dokladnie potrzebujemy, jakie dokumeny itd )

przyklad :

-paszport

-akt urodzenia po angielsku/polsku

- ...

- ...

Etap trzeci : wizyta u lekarza ( jak dokladnie wyglada )

Etap czwarty : Lotnisko ( co musimy ze soba zabrac, co lepiej miec w bagazu podrecznym, co mozna trzymac w walizkach)

Etap piaty : Jakie dokumenty z polski potrzebujemy juz w USA do zalatwiania calej reszty

Wiem ze sa inne strony ale one sa dosc stare wiec fajnie by bylo miec jakies uaktualnienie po polsku zebranie w "kupie"

Jesli temat beznadziejny i bezuzyteczny, admini - usuncie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

co to znaczy nikt?

w tym temacie zobacz kto i co pisze

http://forum.usa.info.pl/topic/19576-kilka-pytan-polskie-znaki/

widac sa osoby ze sie staraja o wize

pytalem sie pewnych osob aby cos napisaly ale kazdy ma wolna wole czy napisze i co.

mozesz sama tez pisac na pw o tej sprawie,prosic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...