Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej,

w piątek mam spotkanie w Ambasadzie (trzymać kciuki ;) ), i chciałabym się Was spytać, które formularze lepiej przynieść ze sobą: DS 230 (I i II) czy DS 156 (x2) plus Uzupełnienie DS-156 K. Niby te drugie są dla wiz narzeczeńskich ale wraz z ostatnim NOA przyszły mi formularze DS 230 i sama już nie wiem, najchętniej wszystko bym wypełniła 'na zaś' :rolleyes:

Dzięki za odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

w piątek mam spotkanie w Ambasadzie (trzymać kciuki ;) ), i chciałabym się Was spytać, które formularze lepiej przynieść ze sobą: DS 230 (I i II) czy DS 156 (x2) plus Uzupełnienie DS-156 K. Niby te drugie są dla wiz narzeczeńskich ale wraz z ostatnim NOA przyszły mi formularze DS 230 i sama już nie wiem, najchętniej wszystko bym wypełniła 'na zaś' :rolleyes:

Dzięki za odp. :)

A nie starasz się o wizę narzeczeńską? Bo piszesz w wątku dotyczącym K-1, która taką wizą jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek rozmawiałam z pracownikiem Ambasady Kataru w Polsce - powiedział mi, że nie może pomóc w kwestii zaświadczenia i że lepiej bezpośrednio się kontaktować z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych Kataru, co też uczyniłam, ale telefonu nikt nie odbierał, więc wysłałam maile do wszystkich departamentów.

Od prokuratora z Gdyni dowiedziałam się, że dobrowolne pobieranie i przesyłanie odcisków jest niezgodne z prawem i że nikt mi w Polsce ich nie poświadczy.

Jeśli nie uda mi się załatwić tego zaświadczenia z Kataru, to pozostaje mi mieć nadzieję, że aktualna jest informacja o zamieszkaniu za granicą powyżej 1 roku, nie 6 miesięcy.

Hej,

w piątek mam spotkanie w Ambasadzie (trzymać kciuki ;) ), i chciałabym się Was spytać, które formularze lepiej przynieść ze sobą: DS 230 (I i II) czy DS 156 (x2) plus Uzupełnienie DS-156 K. Niby te drugie są dla wiz narzeczeńskich ale wraz z ostatnim NOA przyszły mi formularze DS 230 i sama już nie wiem, najchętniej wszystko bym wypełniła 'na zaś' :rolleyes:

Dzięki za odp. :)

Hej, a mogę zapytać, kiedy składaliście pierwszy wniosek o wizę, czyli ile czasu u Was upłynęło do wyznaczenia spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, ale im dłużej będziesz zwlekać, tym dłużej będziesz czekać na zezwolenie na pracę - chyba, że Ci nie zależy. PS. Ważne pisze się przez z kropką, na co delikatnie uwagę zwrócił lochraven, a co prosto z mostu napiszę ja, a co mi tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...