Skocz do zawartości

Zabrano Mi Prawo Jazdy Prosze O Pomoc


lipiecpiotr2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tydzien temu jechalem samochodem (wenem) i mnie zatrzymal policjant z powodu bo zjechalem z drogi ekspresowej na zjezdzie gdzie byloo zabronione (wenam) tam jezdzic no i mnie zaatrzymal dalem mu prawo jazzdy miedzy narodowe i paszport i odemnie wola polskie prawo jazdy i nie wiem poo co mu bylo ale nie wazne dalem mu dokumenty wszystkie i zaraz przyszedl z mandatem i oddal mi prawo jazdy miedzy narodowe i paszport i nie zaowazylem czy mi oddal polskie i jak juz jechalem to patrzylem i nie mialem prawka polskiego albo zapomnial mi oddac albo nie wiem dzwonilem na ten komisariat i zostawilem mu moj numer zeby zadzwonil bo jak dzowonie to mowia mi ze go nie ma.I mam takie pytanie czy bede mial problemy w polsce z wyrobieniem nowego prawka czy jest szansa ze moze wysla oni do polski i nie wiem co zrobic bo za miesac wracam do polski prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wysla to i tak na adres ktory jest na prawie jazdy, czyli twoj jesli dobrze rozumiem.

Witam tydzien temu jechalem samochodem (wenem) i mnie zatrzymal policjant z powodu bo zjechalem z drogi ekspresowej na zjezdzie gdzie byloo zabronione (wenam) tam jezdzic no i mnie zaatrzymal dalem mu prawo jazzdy miedzy narodowe i paszport i odemnie wola polskie prawo jazdy i nie wiem poo co mu bylo ale nie wazne dalem mu dokumenty wszystkie i zaraz przyszedl z mandatem i oddal mi prawo jazdy miedzy narodowe i paszport i nie zaowazylem czy mi oddal polskie i jak juz jechalem to patrzylem i nie mialem prawka polskiego albo zapomnial mi oddac albo nie wiem dzwonilem na ten komisariat i zostawilem mu moj numer zeby zadzwonil bo jak dzowonie to mowia mi ze go nie ma.I mam takie pytanie czy bede mial problemy w polsce z wyrobieniem nowego prawka czy jest szansa ze moze wysla oni do polski i nie wiem co zrobic bo za miesac wracam do polski prosze o pomoc

Nie jest zabronione jezdzic vanem tylko jest zabronione dla samochodow z tablicami "commercial".

Prawo jazdy zawsze mozna zgubic wiec nie widze problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaadnego przekroczenia nie bylo i nie bylo zadnego swiatla po prostu jechalem na dorodze ekspresowej i zjechalem na exit 38 a tam byl zakaz dla samochodow (wenow) i mnie zatrzymal i dalem mu dokumenty wszyskie i prawko polskie i jak oddawal mi dokumenty to myslalem ze wsadzil prawko w paszport albo w prawo jazdy miedzy narodowe i dal te mandat i pojechalem i nic nie mowil ze zatrzymoje mi prawo jazdy bo za co ze zjechalem z drogi a przedemno jechal tez (wen) z drabinami na dachu i jakos pojechal a mnie zatrzymal to wygladalo tak jak by pierwszy raz zatrzymal bo dalem mu prawo jazdy miedzy narodowe i paszport to on nie wiedzial co to za ksiazeczka i wola polskie prawo to mu pokazuje ze to jest wazne za granica miedzy narodowe prawko a nie polskie a on mowi ze chce zobaczyc poslkie i mu dalem i chyba zapomnial mi oddac albo mu wylecialo jak wychodzil z radio wozu ale mniejsza z tym Mam takie jeszcze jedno pytanie czy moge byc w polsce w komputerze ze mi prawo zabrano w usa czy cos takiego czy nie bede mial problemu z wyrobieniem nowego w polsce bo czytalem na internecie ze jak sie sklada wniosek o duplikat to trzeba isc na policje i cos tam wypisuja i czy sprawdzaja w komputerze prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...